16.01.2014

Olimp sąsiaduje z IKEA

Restauracja z jedzeniem na wagę ruszy wkrótce przy trasie wylotowej z Warszawy w CH Janki.

Grupa Gastromall finalizuje prace wykończeniowe w Centrum Handlowym Janki pod Warszawą. Jeszcze w styczniu powstanie tu na powierzchni 75 m2 szósta franczyzowa restauracja pod logo Olimp. Poza tym w sieci działa jeszcze 12 lokali, które należą do franczyzodawcy. - Nie planujemy przekazać lokali własnych franczyzobiorcom. Wkrótce uruchomimy narzędzie do zarządzania lokalem, które pomoże partnerom w prowadzeniu biznesu - mówi Izabela Domaradzka, koordynator projektów Grupa Gastromall.

Zdjęcie punktu systemu Olimp Fot. Grupa Gastromall

Grupa Gastromall, oprócz marki Olimp, jest także właścicielem lodziarni Lovit.

W restauracjach Olimp klienci mogą zjeść dania kuchni polskiej i zagranicznej, m.in. schabowego oraz lasagne, risotto i tacos. Obowiązuje stała cena za 100 gram porcji. Lokale powstają w galeriach handlowych oraz w biurowcach na terenie całego kraju. Atrakcyjność nowopozyskanej lokalizacji w Jankach polega nie tylko na tym, że bezpośrednim sąsiadem centrum handlowego jest sklep IKEA. Janki to przede wszystkim droga wylotowa z Warszawy na południe Polski - w stronę Krakowa i Katowic.

- Właściciel nowego lokalu nie ma doświadczenia w branży gastronomicznej. Otrzyma od nas wsparcie w postaci konkretnych działań marketingowych. Klienci otrzymają karty rabatowe, a w związku z otwarciem można spodziewać się napojów i deserów gratis - dodaje Izabela Domaradzka.

Grupa Gastromall podpisała niedawno umowę najmu powierzchni pod restaurację Olimp oraz lodziarnię Lovit w budowanym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie. Otwarcie obiektu planowane jest na 2015 rok.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0