Łącznie, pod wszystkimi markami należącymi do sieci Yasumi, działa 113 gabinetów. W zależności od marki, firma oferuje osobom zainteresowanym przystąpieniem do sieci współpracę na zasadach franczyzy albo partnerstwa.
Wtorek
28.01.2014
Gabinety kosmetyczne firmy pojawiły się w Austrii i Kazachstanie. Wkrótce poznamy nowy koncept przygotowywany przez Yasumi.
 

Yasumi działa na rynku kosmetycznym, wellness i SPA od 2004 roku. Przez ten czas firma wprowadziła na rynek kilka marek gabinetów kosmetycznych, w których świadczone są różne usługi poprawiające wygląd i samopoczucie. Yasumi Instytut Zdrowia i Urody to sieć ekskluzywnych gabinetów kosmetycznych, Yasumi Epil świadczy usługi fotoepilacji i fotoodmładzania, a w gabinetach Yasumi Slim wykonywane są zabiegi modelujące i wyszczuplające sylwetkę. Firma rozwija też sieć Magic Pot (gdzie klientki mogą wyprasować zmarszczki i cellulit) oraz ekskluzywne gabinety kosmetyczne Tanrei.

- Stale wzrasta liczba inwestorów chętnych do nawiązania z nami współpracy, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Coraz częściej otrzymujemy też oferty współpracy z przedsiębiorcami działającymi na terenie Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. W ubiegłym roku otworzyliśmy salon Yasumi z inwestorem w Wiedniu. wiosną tego roku utworzymy z kolei pierwszy w największym kazachskim mieście - Ałmaty. Pracujemy także nad uruchomieniem nowych placówek w Toruniu, Gdańsku i Swarzędzu, które zostaną otwarte jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Równolegle poszerzamy własną produkcję specjalistycznych kosmetyków do ciała i twarzy - wymienia Artur Kołecki, dyrektor ds. rozwoju sieci. - Przygotowujemy również nowy projekt współpracy, o którym znacznie więcej będziemy mogli powiedzieć wiosną.

Kwota inwestycji uzależniona jest od marki, którą wybierze przyszły partner Yasumi i może wynieść od 29 tys. zł do 180 tys. zł netto – są to pieniądze, które trzeba przeznaczyć na zakup niezbędnej aparatury i kosmetyków. Firma nie pobiera od swoich partnerów i franczyzobiorców żadnych opłat związanych z przystąpieniem do sieci.

- Wszystkie urządzenia i kosmetyki od samego początku są własnością inwestora. W projektach partnerskich, takich jak Yasumi Instytut Zdrowia i Urody czy Tanrei, przekazujemy w pakiecie startowym zestaw urządzeń kosmetycznych oraz preparatów, a także materiały służące do wizualnej oprawy salonu. Partner może również korzystać z szeroko rozumianych narzędzi marketingu i PR. W przypadku projektów franczyzowych np. Yasumi epil oprócz urządzeń i kosmetyków zapewniamy również meble – mówi Artur Kołecki.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018