07.02.2014

Reklama za grosz

Papierowe torby uchodzą za jedną z tańszych form reklamy. Torby partnerów MyDej Group trafiają do aptek, piekarni i sklepów.

Branża reklamowa cały czas szuka nowych form przekazu. Jedną z nich jest reklama na ekologicznych torbach, która świetnie wpisuje się w panującą modę na zdrowy styl życia. Sprzedażą powierzchni reklamowej na papierowych torbach na pieczywo i produkty farmaceutyczne zajmuje się kilka firm. Jedną z nich jest MyDej Group z Katowic.

Pieczywo w torebce z MyDej Group Fot. MyDej Group

Franczyzobiorcy MyDej Group mogą prowadzić działalność w miejscowości liczącej co najmniej 30 tys. mieszkańców.

Nasze torby reklamowe są dystrybuowane do kilkudziesięciu sklepów spożywczych, piekarni i aptek, a następnie udostępnione ich klientom, którzy z toreb mogą korzystać bezpłatnie. Dzięki temu proponowany przez nas nośnik reklamowy, dociera do setek potencjalnych odbiorców – mówi Piotr Dejer, właściciel MyDej Group - Koszt zamieszczenia reklamy na jednej torbie to niecały grosz. Klienci odbierają nasz nośnik reklamowy bardzo pozytywnie, ponieważ ta forma promocji nie jest reklamą agresywną, tak jak ulotki czy telemarketing.

MyDej Group działa od 2012 roku. Od tego czasu firma otworzyła 7 placówek własnych i 9 prowadzonych przez franczyzobiorców. Najnowszy punkt MyDej Group został uruchomiony w Szczecinie, ale na razie większość przedstawicieli firmy działa na Śląsku.
- W tym roku zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na całą Polskę i otworzyć ok. 30 punktów franczyzowych. Liczba zapytań dotyczących współpracy utwierdza nas w przekonaniu, że w 2014 MyDej Group będzie miało franczyzobiorców w każdym województwie – zapowiada Piotr Dejer.

Przystąpienie do sieci MyDej Group to wydatek rzędu 2,5 tys. zł, a opłata miesięczna kształtuje się na poziomie 300 zł. Franczyzobiorcy mogą prowadzić działalność w miejscowości liczącej co najmniej 30 tys. mieszkańców. Jeśli do sieci zgłosi się osoba z mniejszego miasta, wówczas otrzymuje wyłączność na cały powiat.

Franczyzobiorca bierze udział w szkoleniu przybliżającym specyfikę prowadzenia biznesu pod logo MyDej Group. W pakiecie startowym znajduje się również zestaw gotowych torebek z nadrukiem reklamowym, które służą do prezentacji klientom. Podczas współpracy franczyzobiorca może korzystać ze wsparcia działu graficznego, uczestniczy również w działaniach promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez centralę firmy.

(mak)