Bez opłat i w depozycie

Sklepy Cross Jeans powstają przeważnie w galeriach handlowych w dużych miastach. Idealnym otoczeniem są sklepy oferujące podobny asortyment.
Czwartek
27.02.2014
Cross Jeans wprowadził nową formę współpracy franczyzowej.
 

Dżinsowe ubrania tureckiej firmy Cross są znane w Polsce od lat 70. Dziś produkty marki Cross Jeans są dostępne w 192 sklepach partnerskich i 17 placówkach własnych. W marcu sieć powiększy się o dwa kolejne sklepy partnerskie, a w maju do sieci dołączy kolejny punkt.

- Pod koniec ubiegłego roku wprowadziliśmy nowy model współpracy oparty na zasadzie depozytu. Nasi partnerzy mogą zapłacić za towar w momencie, kiedy trafi do finalnego klienta, a nie wtedy, gdy znika z naszego magazynu. To dla nich olbrzymie ułatwienie, zwłaszcza w czasie spowolnienia, gdzie liczy się każda złotówka – mówi Iwona Janiak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Sklepy Cross Jeans powstają przeważnie w galeriach handlowych w dużych miastach. Idealnym otoczeniem są sklepy oferujące podobny asortyment. Średnia powierzchnia lokalu depozytowego to 50 m2, dla takiego sklepu koszty inwestycji zbliżają się do 100 tys. zł. Cross Jeans nie pobiera od swoich partnerów żadnych opłat za przystąpienie ani za funkcjonowanie w sieci.

Franczyzobiorca otrzymuje z centrali program do obsługi magazynu, drukarkę fiskalną oraz logotyp na witrynę zewnętrzną. Centrala zapewnia również wsparcie w procesie sprzedaży, pomoc specjalistów z dziedziny marketingu oraz visual merchandisingu.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018