05.03.2014

Hamburger na wyłączność

Mr Hamburger rozpoczyna serię otwarć na Pomorzu. Restauracje poprowadzi jeden franczyzobiorca.

Mr Hamburger wyszedł ze Śląska w kolejne regiony Polski. Wiosną przyszedł czas na rozwój sieci na północy kraju. W połowie marca sieć otworzy w Kościerzynie, a 15 lutego działa restauracja w Gdyni-Kossakowie. Lokale na Pomorzu otwiera spółka Global Investment Consulting, która ma wyłączność terytorialną w województwie pomorskim. Franczyzobiorca zobowiązał się, że do końca tego roku na północy będą działały cztery lokale Mr Hamburger.

Restauracja Mr Hamburger w Gdyni Kossakowie. Fot. Mr Hamburger

Franczyzobiorca sieci Mr Hamburger, spółka Global Investment Consulting, zobowiązała się do uruchomienia w roku 2014 czterech nowych lokali. Restauracja w Gdyni-Kossakowie jest pierwszym z nich.

- Spółka Mr Hamburger prowadzi również zaawansowane rozmowy z kilkunastoma firmami zainteresowanym otwieraniem naszych lokali na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że w wyniku tych rozmów nasza sieć franczyzowa niebawem znów powiększy się o kilka nowych lokali – mówi Dariusz Kozorowski, menedżer ds. rozwoju i franczyzy sieci Mr Hamburger.

Pod logo Mr Hamburger działa obecnie 18 lokali, z których 11 prowadzą franczyzobiorcy. W barach należących do sieci można zjeść nie tylko hamburgery, jakby wskazywała na to nazwa sieci, ale również kebaba, tortille i hot doga. Na wyposażenie baru Mr Hamburger trzeba przeznaczyć ok. 90 tys. zł, do tego dochodzą jeszcze koszty adaptacji pomieszczeń.

(mak)