Top Secret walczy o wyniki

Na koniec lutego, sieć Top Secret liczyła 170 sklepów franczyzowych
Poniedziałek
10.03.2014
Największym wydatkiem przy zakładaniu sklepu odzieżowego jest zatowarowanie. W przypadku Top Secret jest inaczej.
 

Rozwój sklepu internetowego na Ukrainie i uruchomienie e-commerce w Rosji – to tegoroczne priorytety marki Top Secret. Oprócz tego Grupa Redan, właściciel marki, zamierza też zaciekle walczyć o poprawę wyników finansowych. Ma się do tego przyczynić rozwój rentownej sieci sprzedaży w Polsce i za granicą.

- W 2013 roku w sieci Top Secret zrealizowaliśmy wzrost sprzedaży przy niewielkim wzroście liczby sklepów. Jednocześnie nasze koszty rosły wolniej niż sprzedaż czy marża, co w istotny sposób wpłynęło na poprawę rentowności. W tym roku chcemy utrzymać pozytywne tendencje rozwojowe w sieci TextilMarket i popracować nad dalszym wzrostem rentowności w części modowej. Oczywiście będziemy w dalszym ciągu rozwijać sieć franczyzową w Polsce i za granicą – zapowiada Grzegorz Lipnicki, wiceprezes zarządu Top Secret.

Na koniec lutego, sieć Top Secret liczyła 170 sklepów franczyzowych, z których 114 punktów działa w Polsce, 29 na Ukrainie, 19 w Rosji i 8 na Białorusi. W ubiegłym roku Top Secret rozpoczął tworzenie sieci agencyjnej, która ma 37 salonów. Agenci mogą również otwierać sklepy dyskontowe należącej do Grupy Redan sieci TextilMarket.

Na dostosowanie 1 m2 lokalu do wymagań sieci Top Secret trzeba przeznaczyć 800-1500 zł w zależności od standardu adaptowanego lokalu. Sklepy mieszczą się najczęściej w galeriach handlowych i mają średnio 130 m2 powierzchni. Przystąpienie do sieci wiąże się z wniesieniem opłaty administracyjnej w wysokości 1,8 tys. zł. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w negocjacjach z wynajmującym, otrzymują także gotowy projekt wnętrza sklepu. Franczyzobiorca otrzymuje również wsparcie w procesie rekrutacji personelu oraz program szkoleniowy ułatwiający nowym pracownikom odnalezienie się między regałami sklepu Top Secret. Ubrania do sprzedaży przekazywany jest im za darmo, nie ponoszą więc żadnych kosztów zatowarowania. Centrala zapewnia swoim franczyzobiorcom pomoc osób odpowiedzialnych za visual merchandising, organizację kampanii reklamowych i wsparcie marketingowe.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018