13.03.2014

Franczyzodawca sponsorem

British School promuje swoje szkoły językowe na imprezach sportowych i edukacyjnych. Pomaga w tym Kasia Tusk.

- Naszymi kursantami są osoby z każdej grupy wiekowej: od 3 lat do osób dorosłych. 17-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie autorskiego programu nauczania dla najmłodszych. Posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową, która dostępna jest przez internet. Umożliwia ona samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. To doskonałe metoda dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym. jeśli chodzi natomiast o zajęcia, są one podzielone na te prowadzone przez polskiego lektora oraz konwersacje realizowane przez native speakera - opowiada Robert Pieczkowski, właściciel Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School.

Zajęcia w British School.

Pod logo British School działa ok. 50 szkół językowych, większość z nich prowadzą franczyzobiorcy.

Przyszły franczyzobiorca powinien przygotować 30-50 tys. zł na inwestycję w szkołę językową. Minimalna powierzchnia lokalu to ok. 120-150 m2, gdzie będzie mieścił się sekretariat i sale lekcyjne. Sale muszą być wyposażone w ławki i krzesła oraz w tablicę i odtwarzacz CD. Dodatkowo minimum jedna z nich musi posiadać tablicę multimedialną z projektorem i podłączeniem do internetu. Rozkład pomieszczeń powinien być funkcjonalny i dobrze oznakowany. Bardzo ważne jest wydzielenie miejsca, w którym słuchacze przed zajęciami, jak i osoby oczekujące na dzieci po zajęciach, mogą usiąść i odpocząć.

- Reklamujemy się nie tylko w lokalnych mediach, za pomocą ulotek i organizują promocje w szkołach oraz centrach handlowych. Wykorzystujemy także Facebooka oraz blogi znanych osób, takich jak Kasia Tusk i Honorata Skarbek. Obejmujemy patronat nad licznymi imprez sportowych, w tym Marcin Gortat Camp. Uczestniczymy też w treningach siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem i Pawłem Papke.Ponadto bierzemy udział i sponsorujemy różnego rodzaju imprezy zarówno lokalne jak i ogólnopolskie - dodaje Robert Pieczkowski.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0