Franczyzodawca sponsorem

Pod logo British School działa ok. 50 szkół językowych, większość z nich prowadzą franczyzobiorcy.
Czwartek
13.03.2014
British School promuje swoje szkoły językowe na imprezach sportowych i edukacyjnych. Pomaga w tym Kasia Tusk.
 

- Naszymi kursantami są osoby z każdej grupy wiekowej: od 3 lat do osób dorosłych. 17-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie autorskiego programu nauczania dla najmłodszych. Posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową, która dostępna jest przez internet. Umożliwia ona samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. To doskonałe metoda dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym. jeśli chodzi natomiast o zajęcia, są one podzielone na te prowadzone przez polskiego lektora oraz konwersacje realizowane przez native speakera - opowiada Robert Pieczkowski, właściciel Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School.

Przyszły franczyzobiorca powinien przygotować 30-50 tys. zł na inwestycję w szkołę językową. Minimalna powierzchnia lokalu to ok. 120-150 m2, gdzie będzie mieścił się sekretariat i sale lekcyjne. Sale muszą być wyposażone w ławki i krzesła oraz w tablicę i odtwarzacz CD. Dodatkowo minimum jedna z nich musi posiadać tablicę multimedialną z projektorem i podłączeniem do internetu. Rozkład pomieszczeń powinien być funkcjonalny i dobrze oznakowany. Bardzo ważne jest wydzielenie miejsca, w którym słuchacze przed zajęciami, jak i osoby oczekujące na dzieci po zajęciach, mogą usiąść i odpocząć.

- Reklamujemy się nie tylko w lokalnych mediach, za pomocą ulotek i organizują promocje w szkołach oraz centrach handlowych. Wykorzystujemy także Facebooka oraz blogi znanych osób, takich jak Kasia Tusk i Honorata Skarbek. Obejmujemy patronat nad licznymi imprez sportowych, w tym Marcin Gortat Camp. Uczestniczymy też w treningach siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem i Pawłem Papke.Ponadto bierzemy udział i sponsorujemy różnego rodzaju imprezy zarówno lokalne jak i ogólnopolskie - dodaje Robert Pieczkowski.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018