Smok Wawelski spróbuje slow-foodu

Idea slow food, hołdująca zasadom poszanowania dla regionalnych tradycji kulinarnej, święci triumfy w polskiej gastronomii. Hamburger przyrządzany ze świeżych składników, na zamówienie i na oczach klienta okazał się strzałem w dziesiątkę.
Sobota
15.03.2014
Bobby Burger pojawił się w Krakowie. To pierwszy lokal poza Warszawą.
 

W dniu otwarcia krakowską restaurację Bobby Burger w kilka godzin odwiedziło ponad 200 osób. Uruchomiony w stolicy małopolski punkt to ósma placówka sieci.
- To pierwszy punkt tej marki w Małopolsce. Firma planuje dynamiczny rozwój w oparciu o system franczyzowy we wszystkich miastach wojewódzkich. Kraków to miasto studentów, turystów i fanów street-foodu, w którym życie nocne toczy się bardzo intensywnie. Dla nas to wymarzone warunki – mówi Michał Brzemiński, dyrektor ds. rozwoju sieci.

Restauracja BB znajduje się w centrum Krakowa, w nowoczesnym budynku Angel City, naprzeciwko Galerii Krakowskiej i blisko Dworca Głównego. Lokal będzie czynny codziennie do późnych godzin nocnych.

Do tej pory pod szyldem Bobby Burger otwarto siedem restauracji w Warszawie. Na celowniku są kolejne miasta wojewódzkie: Rzeszów, Olsztyn, Katowice, Łódź, Trójmiasto i Wrocław. Koszt inwestycji w placówkę tej sieci waha się w granicach 90-150 tys. zł.
- Zainwestowane w biznes środki powinny zwrócić się najpóźniej po półtora roku, choć zwykle okres zwrotu trwa nieco krócej, ok. 12 miesięcy – twierdzi Michał Brzemiński.

Mimo to franczyzodawca radzi, by partnerzy zabezpieczyli się w środki finansowe, które pozwolą pokrywać bieżące koszty w pierwszym kwartale od otwarcia.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Hand Roll Tsuru Sushi co myślicie ?

Witam czy ktoś miał styczności z tym konceptem ?Ktos prowadzi taki punkt ?Lub posiada jakieś spostrzeżenia po spotkaniu z przedstawicielami tego konceptu ?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Catering się opłata?

Słyszałem że catering okolicznościowy poznań jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, w sam raz dla zabieganych - nie trzeba robić zakupów ani gotować, otrzymujemy...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Catering się opłata?

Pewnie że opłaca się prowadzić firmę cateringową, Mam znajomego który prowadzi, firmę Nelson - Catering & Events i mają bardzo dużo zamówień , na co dzień jak i...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie w dobrym miejscu

Lokalizacja jest bardzo ważna moim zdaniem, często widać że restauracje czy trucki z jedzeniem gdy stoją w słabym miejscu to mają mały ruch. Ostatnio w centrum...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie na zamówienie

Sprawdź sobie Pure&Fresh - catering dietetyczny, diety pudełkowe, dieta na życzenie. No ogólnie są świetni, jedzenie jest wręcz przepyszne. Biorę od nich pełną dietę...

21 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Catering się opłata?

Witam serdecznie. Od pewnego czasu już pracuję jako kucharz w firmie cateringowej Weranda - catering poznań . Rozmyślam nad założeniem własnej działalności właśnie w...

3 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
McDonalds opinie o franczyzie

McDonald robi bardzo dobrą kawę. To im trzeba przyznać. ______________________ Praca licencjacka z marketingu

2 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Wynajem kelnerów

To może być bardzo dobra opcja biznesowa. _______________ Marketing

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018