Zipz Shoes sprzedaje trampki z wymiennym wierzchem, które noszą zarówno młodzi, jak i nieco starsi miłośnicy sportowego obuwia.
Czwartek
20.03.2014
Zipz Shoes zmienia podejście do obuwia, które królowało na szkolnych korytarzach. Czy ich pomysł przyjmie się w Polsce?
 

Firma Zipz Shoes powstała w 2004 roku w Kalifornii i w przeciągu dekady zawitała do ponad 50 krajów na całym świecie, wśród nich również do Polski. Sieć w naszym kraju liczy 4 placówki – jedna własna i trzy partnerskie. Trwają także prace związane z otwarciem kolejnego sklepu.

-Dzięki zastosowanej technologii właściciel trampków może zmieniać ich wygląd kiedy tylko chce. Do jednej podeszwy butów Zipz można dopasować wierzchy w różnym stylu – tłumaczy ideę Zipz Shoes Mariusz Kulis, dystryburor marki Zipz w Polsce

Buty Zipz sprzedawane są w Polsce na wyspach działających w popularnych galeriach handlowych. Stoiska mają od 7 do 12 m2 powierzchni, a na ich zatowarowanie trzeba przeznaczyć od 35 do 50 tys. zł. Partnerzy firmy mogą sprzedawać Zipz Shoes również na stoiskach w sklepach multibrandowych, wówczas koszt inwestycji zależy od wartości zamówionego towaru.

-Pomagamy naszym partnerom w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, a później w zatowarowaniu stoiska. Szkolimy również pracowników i zapewniamy materiały reklamowe – wylicza Mariusz Kulis.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.