Franczyza na wiosnę

W sklepach Twoja Ubieralnia klientki mogą znaleźć szeroką ofertę ubrań w dużych rozmiarach, to element wyróżniający firmę na rynku.
Sobota
22.03.2014
Twoja Ubieralnia zapowiada otwarcia dwóch kolejnych sklepów.
 

W butikach Twoja Ubieralnia klienci mogą kupić odzież damską szytą przez polskich producentów. Cechą wyróżniającą sieć na rynku jest szeroka oferta odzieży w dużych rozmiarach. Szyld Twoja Ubieralnia znajduje się na razie nad trzema sklepami własnymi oraz dwoma franczyzowymi, ale już niebawem dołączą do nich dwie kolejne placówki – własna i franczyzowa.

- Mamy nadzieję, że placówka franczyzowa już niebawem obsłuży pierwsze klientki. Na ten rok mamy też zaplanowane otwarcie sklepu w województwie podlaskim, tym razem będzie to nasza własna placówka – mówi Hubert Kabala, właściciel sieci.

Sklepy Twoja Ubieralnia mają ok 30-50 m2 powierzchni i jak dotąd działają wyłącznie w galeriach handlowych. Właściciele sieci nie wykluczają jednak wyjścia poza te lokalizacje, ale miejsce, w którym będzie działał sklep musi znajdować się w popularnej okolicy z dużym potencjałem handlowym. Franczyzobiorca może liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu oraz wsparcie w procesie negocjacyjnym.

Na inwestycję trzeba przeznaczyć ok. 50 tys. zł netto, w zależności od powierzchni i stanu lokalu. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 13,9 tys. zł, opłata miesięczna to 2 tys. zł. Franczyzobiorca przechodzi szkolenie z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Centrala zapewnia swoim partnerom pomoc w rekrutacji personelu, odpowiada także za organizację lokalnej kampanii reklamowej. (mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018