Sieć DepilConcept oferuje wsparcie już na etapie wyboru lokalu i rekrutacji pracowników. W trakcie współpracy zapewnia bezpłatne szkolenia franczyzobiorcy i personelu oraz angażuje się w aktywne pozyskiwanie klientów dla gabinetu.
Wtorek
25.03.2014
W niektórych przypadkach franczyzobiorcom DepilConcept wystarczy kilkanaście metrów powierzchni, żeby zarabiać na depilacji.
 

DepilConcept rozwija nowy format biznesu pod nazwą DepilConcept Inside, który pozwala poszerzyć ofertę działających już salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Średnia powierzchnia gabinetu w tej formule wynosi 12 m2. - Przy takim założeniu sprzedaż w najlepszych salonach wynosi nawet 2,5 tys. zł na metr kwadratowy – mówi Marta Szymczak, właścicielka sieci DepilConcept w Polsce.

Koszt licencji DC Inside wynosi 59,7 tys. zł, jeśli właściciel gabinetu posiada już Laser IPL służący do wykonywania zabiegów fotodepilacji i fotoodmładzania za pomocą intensywnych impulsów światła. W ramach współpracy franczyzobiorca otrzymuje dostęp do centrum serwisowego, który w razie awarii gwarantuje urządzenie zastępcze. Dzięki temu zachowana jest ciągłość pracy, bez konieczności zamykania salonu i odwoływania wcześniej umówionych klientów. Każda wizyta sprzętu w autoryzowanym serwisie jest udokumentowana stosownym certyfikatem. DepilConcept dużą uwagę przywiązuje również do jakości lamp, a więc dba o ich regularną wymianę tak, aby zachować wysoką jakość usług i standardy bezpieczeństwa.

Franczyzodawca przekonuje, że koncept biznesowy pozwala na osiągnięcie zysku już w pierwszym miesiącu działalności. W tym celu oferuje wsparcie już na etapie wyboru lokalu i rekrutacji pracowników. W trakcie współpracy zapewnia bezpłatne szkolenia franczyzobiorcy i personelu oraz angażuje się w aktywne pozyskiwanie klientów dla gabinetu.

- Promujemy salony franczyzobiorców w internecie, organizujemy kampanie w mediach społecznościowych. Wspieramy również lokalne działania marketingowe prowadzone przez naszych partnerów. Silny marketing to element strategii DepilConcept na całym świecie – dodaje Marta Szymczak.

Sieci Depil i BodyConcept wywodzą się z Portugalii. Od 2011 roku oba koncepty rozwijają się także w Polsce. Pod marką DepilConcept funkcjonuje w sumie 9 salonów, natomiast BodyConcept posiada dwie placówki – jedną własną i jedną franczyzową, a jeszcze w tym roku liczba punktów ma się podwoić.

(kk)


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018
Wyspy manicurowe

A z jakich akcesoriów do manicure'u korzystacie? Ja bardzoe często robię zamówienie na NailsCompany.eu. Ostatnio kupiłam tam efekt holo na paznokcie

16 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018