25.03.2014

Inwestycja w Investora

Malwina Tokarz zrezygnowała z pracy w międzynarodowej firmie na rzecz franczyzy oferowanej przez Investora Nieruchomości.

Investor Nieruchomości posiada dwa biura własne w Opolu oraz 3 franczyzowe: w Warszawie, Brzegu oraz Namysłowie. Cztery kolejne są przygotowywane do otwarcia, powstaną one w Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Rawie Mazowieckiej oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Franczyzodawca planuje sprzedaż licencji w 81 polskich miastach. Ostatnim z otwartych biur franczyzowych zarządza Malwina Tokarz, która po miesiącu poszukiwań lokalu znalazła go na warszawskim Ursynowie.

Malwina Tokasz, franczyzobiorczyni Investora Nieruchomości Fot. Investor Nieruchomości

Partner Investora Nieruchomości otrzymuje dostęp do systemu CRM, w tym dostęp do bazy ofert nieruchomości oraz bazy klientów poszukujących.
Na zdjęciu: Malwina Tokarz, franczyzobiorczyni z Warszawy

- Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiadam państwową licencję. Wcześniej doświadczenie w branży zdobywałam pracując w międzynarodowej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.  Moje biuro ruszyło w połowie marca, a już tydzień później zrealizowałam pierwszą transakcję sprzedaży. Zatrudniam dwie osoby – mówi Malwina Tokarz.

Partnerzy Investora Nieruchomości otrzymują wsparcie marketingowe polegające m.in. na możliwości bezpłatnej publikacji ofert nieruchomości na stronie internetowej investor.net.pl oraz na kilkudziesięciu branżowych portalach internetowych, w tym otodom.pl, domiporta.pl, gratka.pl, oferty.net. Dodatkowo informatycy pozycjonują oferty partnerów na tych portalach aby były wyżej usytuowane niż oferty konkurencji. Partnerzy mają również możliwość zaopatrywania się w atrakcyjnych cenach w materiały reklamowe z logo firmy, takie jak teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, banery.

- Przeprowadzamy kilkudniowe szkolenie wstępne dla franczyzobiorców i ich pracowników dotyczące podstawowych zagadnień związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomości oraz warsztaty technologiczne z obsługi narzędzi informatycznych. Następnie nasi partnerzy oraz ich personel uczestniczą w organizowanych co trzy miesiące szkoleniach specjalistycznych dotyczących prawnych aspektów rynku nieruchomości oraz technik sprzedaży. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na indywidualne konsultacje z interesujących ich zagadnień – wylicza Piotr Ociepa, dyrektor zarządzający Investor Nieruchomości.

W 2014 roku weszła w życie ustawa, która zmienia dotychczasowe regulacje dotyczące m.in. wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Oznacza to, że właścicielem biura nieruchomości nie musi być już jeden z 20 tys. obecnych na polskim rynku licencjonowanych pośredników. Wystarczy 20 tys. zł i zapał do założenia biznesu.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0