By wydawało się przyjemniej

Minimalna kwota inwestycji w 1 m2 sklepu w stanie developerskim wynosi 2 tys. zł.
Poniedziałek
31.03.2014
Quiosque wprowadza do swoich sklepów odzieżowych zmiany, które ułatwią klientom robienie zakupów.
 

W ubiegłym roku marka Quiosque rozpoczęła zmiany wizerunkowe w sieci. Na początek udoskonalono kolekcję ubrań, aby jeszcze lepiej odpowiadała potrzebom klientek. Równocześnie zaczął się proces związany z odświeżeniem wizerunku sklepów.

- Nowy projekt aranżacji salonów zakłada, że będą one większe, bardziej przestronne i komfortowe. Wprowadzimy w nich rozwiązania architektoniczne, które ułatwią robienie zakupów naszym klientkom i umilą czas spędzony w sklepie ich towarzyszom. Będą to np. przymierzalnie, w których wraz z mamą może przebywać jej pociecha śpiąca w wózku lub bawiąca się, ale pod okiem spokojnie przymierzającej nową kreację mamy. Lekko zmęczony zakupami mąż także znajdzie w naszym sklepie swój spokojny i wygodny kącik – wyjaśnia Magdalena Majchrzak-Puczyńska, dyrektor ds. handlu i marketingu.

W tym roku firma zamierza przyspieszyć rozwój sieci, która na koniec marca liczyła 109 sklepów. Do końca roku ma ich być 115. Quiosque chce otwierać swoje sklepy głównie w centrach handlowych, w lokalach o powierzchni przekraczającej 120 m2. Punkty Quiosque działające przy ulicy muszą mieć co najmniej 100 m2. Franczyzobiorca musi przedstawić firmie zabezpieczenie w postaci gwarancji bankowych i weksli. Mile widziane jest również doświadczenie w branży odzieżowej.

Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji i negocjacjach z najemcą. Gwarantuje partnerom stałe zabezpieczenie oferty towarowej w sklepie i pomoc w zarządzaniu towarem. Centrala pomaga także w rekrutacji pracowników, a także w ich szkoleniu i wdrożeniu w standardy Quiosque.

(mak)


 


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018