W Polsce działa 6 sklepów z kosmetykami Stenders. Na początku lutego firma ponownie otworzyła sklep w warszawskiej Galerii Mokotów.
Poniedziałek
07.04.2014
Franczyzodawca sklepów z kosmetykami zwraca szczególną uwagę na dobrze dobrany personel.
 

Stenders przywiązuje dużą wagę do sposobu obsługi klienta w sklepach należących do sieci. Właśnie dlatego w znalezieniu odpowiednich pracowników franczyzobiorcom pomaga centrala, która dba też o właściwe przygotowanie załogi i ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.
- Pracownicy sklepów Stenders dbają o to, aby klient podczas każdej wizyty w sklepie należącym do naszej sieci poczuł się wyjątkowo. Staramy się, aby sprzedawca stał się dla klienta przewodnikiem, który pomaga w doborze kosmetyków najlepiej wpisujących się w potrzeby i oczekiwania klientów - mówi Joanna Dymowska, menedżer ds. jakości i szkoleń w firmie Stenders. - Nasz styl sprzedaży jest taki sam na całym świecie, niezależnie od tego, czy nasz sklep znajduje się w Szwajcarii, Polsce, Rosji, na Łotwie, czy innym spośród 25 krajów, w których jesteśmy obecni.

Franczyzobiorcy Stenders mają zapewnioną pomoc w głównych obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Na początek centrala oferuje wsparcie w procesie rekrutacji pracowników dostarczając narzędzi i formularzy rekrutacyjnych. Podczas szkoleń sprzedawcy są wprowadzani w świat marki Stenders poznając dokładnie jej wartości, produkty, a przede wszystkim styl sprzedaży. Stałe podnoszenie kwalifikacji załogi umożliwia wewnętrzna platforma e-learnigowa, która służy również do sprawdzania wiedzy pracowników. W zależności od potrzeb sklepy Stenders odwiedzają również trenerzy, którzy wdrażają nowych pracowników i korygują pracę doświadczonego personelu.
- Opieka trenera jest bardzo ważna na początku działania nowego sklepu oraz przy zmianach zespołu sprzedażowego. Obejmuje ona zarówno sklepy własne, jak i franczyzowe placówki Stenders – mówi Joanna Dymowska.

Raport o franczyzie w Polsce 2014 podaje, że w ubiegłym roku na polskim rynku działało 50 sieci franczyzowych, w których skupionych było 1,9 tys. placówek, to ponad 15 proc. więcej niż było zrzeszonych rok wcześniej.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Biżuteria zawsze modna

Jak szukacie dobrej wyceny biżuterii to zapraszam http://www.pollabo.pl/

68 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018