Nowe sklepy Coccodrillo będą powstawać w centrach handlowych dużych miast. Firma szuka też atrakcyjnych lokalizacji w miejscowościach od 20 tys. mieszkańców.
Piątek
11.04.2014
Nowe sklepy z ubrankami dla dzieci będą pojawiać się nie tylko w Polsce.
 

Coccodrillo stawia w tym roku na zdecydowany rozwój sieci. Plany są ambitne, ale możliwe do zrealizowania. Do końca roku pod logo Coccodrillo ma zostać otwartych 40 nowych sklepów w Polsce. Na razie firmie udało się zrealizować zaplanowane na pierwszy kwartał 6 otwarć. Nowe sklepy powstały m.in. w Tarnowie, Pułtusku, Prudniku i Gdańsku.

- Chcielibyśmy, żeby tegoroczna liczba otwarć była wyższa od ubiegłorocznego wyniku, kiedy to przybyło nam 29 placówek. Większość z nich jest prowadzona przez franczyzobiorców i w tym roku również chcemy utrzymać tę tendencję. Jeśli uda się nam zrealizować wszystkie założenia dotyczące rozwoju sieci, to na koniec tego roku w Polsce będzie działało ponad 220 salonów Coccodrillo – zapowiada Marek Dworczak, prezes zarządu spółki CDRL.

Ubranka Coccodrillo zyskują popularność również poza granicami naszego kraju, gdzie działa już 127 sklepów. Do końca tego roku lista salonów ma się wydłużyć o 20 kolejnych adresów, w większości mają to być salony franczyzowe.
- Największe nadzieje wiążemy obecnie z rynkiem rumuńskim i czeskim. Zamierzamy w każdym z tych krajów otworzyć po sześć nowych salonów. Oprócz tego przygotowujemy pięć nowych sklepów na Słowacji, dwa w Bułgarii i jeden na Węgrzech – wylicza Marek Dworczak.

Uruchomienie sklepu Coccodrillo nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi, przyszły franczyzobiorca musi jednak wpłacić kaucję zwrotną za towar oraz zapłacić za licencję na oprogramowanie dostarczone przez franczyzodawcę.
(mak)


POPULARNE NA FORUM

5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

10 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Place zabaw we franczyzie

hej, tutaj macie link w http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne-rozwiazania-stosowane-na-placu-zabaw/ dobre sposoby na urządzenie ciekawego i bezpiecznego placu zabaw :D polecam!!

10 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018