Nowe sklepy Coccodrillo będą powstawać w centrach handlowych dużych miast. Firma szuka też atrakcyjnych lokalizacji w miejscowościach od 20 tys. mieszkańców.
Piątek
11.04.2014
Nowe sklepy z ubrankami dla dzieci będą pojawiać się nie tylko w Polsce.
 

Coccodrillo stawia w tym roku na zdecydowany rozwój sieci. Plany są ambitne, ale możliwe do zrealizowania. Do końca roku pod logo Coccodrillo ma zostać otwartych 40 nowych sklepów w Polsce. Na razie firmie udało się zrealizować zaplanowane na pierwszy kwartał 6 otwarć. Nowe sklepy powstały m.in. w Tarnowie, Pułtusku, Prudniku i Gdańsku.

- Chcielibyśmy, żeby tegoroczna liczba otwarć była wyższa od ubiegłorocznego wyniku, kiedy to przybyło nam 29 placówek. Większość z nich jest prowadzona przez franczyzobiorców i w tym roku również chcemy utrzymać tę tendencję. Jeśli uda się nam zrealizować wszystkie założenia dotyczące rozwoju sieci, to na koniec tego roku w Polsce będzie działało ponad 220 salonów Coccodrillo – zapowiada Marek Dworczak, prezes zarządu spółki CDRL.

Ubranka Coccodrillo zyskują popularność również poza granicami naszego kraju, gdzie działa już 127 sklepów. Do końca tego roku lista salonów ma się wydłużyć o 20 kolejnych adresów, w większości mają to być salony franczyzowe.
- Największe nadzieje wiążemy obecnie z rynkiem rumuńskim i czeskim. Zamierzamy w każdym z tych krajów otworzyć po sześć nowych salonów. Oprócz tego przygotowujemy pięć nowych sklepów na Słowacji, dwa w Bułgarii i jeden na Węgrzech – wylicza Marek Dworczak.

Uruchomienie sklepu Coccodrillo nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi, przyszły franczyzobiorca musi jednak wpłacić kaucję zwrotną za towar oraz zapłacić za licencję na oprogramowanie dostarczone przez franczyzodawcę.
(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018