Partner nie musi uiszczać żadnej opłaty wstępnej. Początkiem współpracy jest zakup towaru, a kwota pierwszej transakcji powinna wynosić ok. 5 tys. zł. Ze swojej strony Led-Handel oferuje wsparcie marketingowe zarówno przed jak i po wprowadzeniu produktu do sklepu, szkolenia sprzedażowe, przygotowanie ekspozycji towaru, a także rabaty i prowizje.
Wtorek
15.04.2014
Firma Led-Handel sprzedaje swoje systemy oświetleniowe hurtowniom, sklepom i firmom remontowo-budowlanym.
 

Energooszczędne systemy oświetleniowe typu LED coraz częściej stają się alternatywą dla tradycyjnych żarówek. Pod angielskim skrótem kryje się nazwa źródła światła - biała dioda elektroluminescencyjna. Systemy LED są uznawane za ok. 90 proc. bardziej energooszczędne od zwykłych lamp, a co za tym idzie znacznie bardziej przyjazne dla środowiska. Firma Led-Handel ma w swojej ofercie głównie zarówno żarówki diodowe, jak i naświetlacze, oprawy uliczne a także lampy typu „high bay” wykorzystywane w obiektach wielkopowierzchniowych.

Led-Handel zajmuje się dystrybucją systemów LED od 2008 roku. Jej właścicielem jest spółka SolSquare. Obecnie sprzedaż odbywa się głównie za pośrednictwem strony internetowej.  Firma prowadzi też rozmowy z potencjalnymi partnerami, oferując dwa rodzaje współpracy – dystrybucję i stałe zaopatrzenie. Pierwsza oferta jest skierowana do hurtowni i sklepów. Druga forma współpracy dotyczy stałych klientów, głównie firm remontowo-budowlanych i projektantów wnętrz.

- Prowadzimy obecnie rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy chcieliby rozszerzyć ofertę swoich sklepów o sprzedaż oświetlenia i osprzętu typu LED - mówi Tomasz Rybak, prezes spółki SolSquare. - Koncepcja współpracy opiera się na uzupełnieniu dotychczasowego asortymentu o nasz towar, interesują nas więc partnerzy, którzy prowadzą już działalność handlową i posiadają swój lokal.

Firma nie stawia konkretnych wymagań dotyczących lokalizacji w jakiej powinien znajdować się partnerski sklep. - Jeśli chodzi o galerie handlowe, to z powodzeniem wystarczy "wyspa handlowa", a w mieście ważne jest po prostu, żeby miejsce było dość ruchliwe i przyciągało stałych klientów – mówi Rybak.

(mt)


Profil kobiety
Małgorzata Tomczak
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Biznes na wsi

Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes na wsi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam. Również jestem zainteresowany jak wygląda Współpraca z tą firmą. Pozdrawiam

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaki sklep meblowy?

Ja też mam za sobą kilka epizodów z własnoręczną przeróbką mebli, ale jednak niektóre trzeba kupić albo gotowe albo na zamówienie. Nie wyobrażam sobie, bym mój...

185 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Handel dla rolnika

Pamiętaj, że najważniejsze jest wyposażenie - dobry sprzęt i ciągniki Renault mam już od wielu lat i nie mogę narzekać.

53 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Szkółkarstwo, drzewka, nasiona

Pamiętaj żeby odpowiednio przygotować swój [url=https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html]ciągnik (c-330[/url] polecam ten model), bo musisz być gotowy na różne...

15 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są...

317 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

317 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018