23.04.2014

Znajdź lokal na biznes

Różnica między dobrą a nietrafioną lokalizacją to jak różnica pomiędzy sukcesem a porażką. W znalezieniu dobrego miejsca na biznes pomoże LokalnaBiznes.pl.

Wybór lokalu, w którym będzie działać firma, to jedna z najważniejszych decyzji, które podejmuje się w początkowej fazie rozwijania biznesu. Warto więc dobrze poznać wszystkie wady i zalety miejsca, w którym będziecie prowadzić działalność.

strona startowa lokalnabiznes.pl Fot. PROFIT system

LokalnaBiznes.pl to miejsce, które łączy właścicieli nieruchomości z osobami poszukującymi dobrej lokalizacji na biznes. Zarabiają obie strony.

Portal LokalnaBiznes.pl to narzędzie do szybkiego i efektywnego wyszukania miejsca, które w przyszłości ma na was zarabiać. Portal LokalnaBiznes.pl daje użyteczne wskazówki, dzięki którym każdy będzie w stanie ocenić wartość wybranej lokalizacji. W panelu ogłoszeniowym LokalnaBiznes.pl – w odróżnieniu od stron biur nieruchomości – znajdują się oferty lokali wzbogacone o informacje kluczowe dla działalności biznesowej: opisy najbliższego sąsiedztwa, biznesowa historia miejsca oraz informacje o wyposażeniu lokalu (od mediów, przez witryny, po zabezpieczenia antywłamaniowe).

Jeśli jesteś deweloperem z galerią handlową, zbudowałeś osiedle mieszkaniowe z pasażem handlowym na parterze, masz biurowiec, grunt pod budowę albo jesteś właścicielem nieruchomości chcącym wynająć w niej lokale użytkowe, zapraszamy do zarejestrowania nieruchomości na portalu LokalnaBiznes.pl. To idealne narzędzie dla osób, które chcą sprzedać lub wynająć lokal. Wystarczy zarejestrować się na portalu i samodzielnie wypełnić formularz zgłoszeniowy z opisem lokalizacji. Łatwo, szybko i efektywnie – co w biznesie ma również istotne znaczenie.

Portal ma też bogatą sekcję informacyjną: informujemy o atrakcyjnych centrach handlowych, popularnych ulicach, gdzie warto otworzyć biznes oraz dobrych miejscach na biuro. Na LokalnaBiznes.pl będziemy również przedstawiać prawdziwe historie przedsiębiorców, w których znajdziecie praktyczne wskazówki, na co zwrócić uwagę i czego unikać przy wyborze lokalu, jego urządzaniu i bieżącej działalności.

Kliknij w LokalnaBiznes.pl i wybierz miejsce, które na ciebie zarobi. Powodzenia!

Redakcja LokalnaBiznes.pl