Nails4’Us poszukuje masterfranczyzobiorcy

Nails4’Us umożliwia prowadzenie biznesu w dwóch formatach: salonu o powierzchni ok. 25 m2 oraz wyspa handlowa w centrum handlowym o powierzchni ok. 12 m2.
Znana w Hiszpanii i Portugalii sieć salonów Nails4’Us rozpoczyna paznokciową rewolucję.
 

Nails4’Us jest portugalską firmą z siedzibą w Lizbonie, która prowadzi salony urody specjalizujące się w upiększaniu paznokci. Pierwsza placówka powstała w 1999 roku, po 15 latach działalności pod logo firmy działa już 47 salonów w Portugalii, Hiszpanii i Angoli. W tym czasie właściciele konceptu wypracowali dochodowy model biznesowy, którym podzielili się z franczyzobiorcami.

W 2006 roku Nails4’Us zakończył pracę nad własną linią produktów, które pięć lat później zostały jeszcze unowocześnione. Od samego początku Nails4’Us inwestuje tylko w najlepszej jakości technologie żelowych paznokci, dostarczając swoim klientom szeroką gamę produktów i usług. W połączeniu z ekskluzywnymi lokalizacjami salonów pozwoliło to zbudować grupę stałych klientów. Nails4’Us regularnie wprowadza na rynek nową kolekcję swoich produktów. W salonach Nails4’Us używane są tylko produkty marki własnej. Produkowane w Europie towary są najwyższej jakości i spełniają wszelkie unijne standardy.

Zarabiaj z Nails4’Us

System franczyzowy Nails4’Us integruje franczyzobiorców w dynamicznej i doświadczonej sieci. Nasi specjaliści przeprowadzają profesjonalne szkolenia oraz wsparcie w postaci wysokiej jakości towary.

Korzyści dla Masterfranczyzobiorcy Nails4’Us w Polsce:

  1. Sprawdzony na rynku koncept
  2. Potencjał rozwoju marki na terenie całego kraju
  3. Ograniczone ryzyko biznesowe
  4. Wiedza i doświadczenie Nails4’Us
  5. Szkolenia wstępne i uzupełniające
  6. Wsparcie aranżacyjne i wyposażeniowe

Rozpoczynając współpracę z Nails4’Us masz gwarancję prowadzenia dochodowego biznesu, jednocześnie realizując się w nim.

Bezpieczeństwo - franczyzobiorca Nails4’Us posiada gwarancję sprawdzonego konceptu biznesowego dzięki przynależności do ciągle rozwijającej się sieci liczącej obecnie blisko 50 salonów.

Rentowność – właściciele salonów decydują się na otwarcia kolejnych placówek Nails4’Us.

Rozwój osobisty – pieniądze w życiu to nie wszystko. Liczy się także realizacja celów zawodowych.

Klucz do sukcesu

Do osiągniętego sukcesu marki i produktów Nails4’Us w głównej mierze przyczyniły się znakomite lokalizacje salonów i jakość świadczonych w nich usług. Wystrój był zawsze kluczowej wagi elementami dla naszego systemu franczyzowego. Dzięki skrupulatnej pracy projektantów, salony Nails4’Us cechują się wygodą, a przyjazna atmosfera, która w nich panuje sprawia, że klienci z przyjemnością do nas wracają.

Masteroferta

Masterfranczyzobiorca Nails4’Us w Polsce zobowiązuje się do otwarcia 2 lub 3 sklepów własnych. Ciekawym aspektem oferty są przygotowane formaty zarówno salonu (ok. 25 m2), jak i wyspy handlowej (ok. 12 m2) w centrum handlowym. Zarówno plany obu formatów, jak i ich wyposażenie i aranżacja zostały opracowane przez portugalskich architektów.

Źródłem dochodu biorcy licencji jest sprzedaż usług i produktów. Franczyzodawca dzieli się marżą produktową z asterem i z pojedynczym franczyzobiorcą. Ponadto masterfranczyzobiorca może liczyć na wsparcie w zakresie systemu IT obejmującego całą sieć, a także na szkolenie pracowników i obecność portugalskiego specjalisty w początkowym okresie prowadzenia biznesu.

Przewidywana liczba klientów salonu Nails4’Us waha się od 14 do 19 dziennie. Opłata za licencję Master wynosi 10 tys. euro. Opłata bieżąca dla pojedynczego franczyzobiorcy  wynosi 7 proc. i jest odpowiednio dzielona pomiędzy franczyzodawcę a posiadacza licencji master. Warto odnotować, że franczyzodawca zapewnia wyposażenie i zatowarowanie placówki franczyzowej z 10 proc. upustem od cen obowiązujących na rynku portugalskim. Całkowita inwestycja przyszłego master franczyzobiorcy wynosi ok. 600 tys. zł.

Więcej informacji

Jeżeli chcesz więcej informacji, wypełnij poniższy formularz w języku angielskim. Informacji o ofercie franczyzowej w języku polskim udzieli Łukasz Ciećka pod adresem lciecka@profitsystem.pl lub numerem telefonu (22) 560 80 44.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Nails4Us.
Dowiedz się więcej
Information about candidate
Information about candidate
Additional information
Additional information
If you see this, leave this form field blank