Współpraca franczyzowa z AgencjaTłumaczeń.pl wiąże się z wydatkiem minimum 1,2 tys. zł.
Piątek
30.05.2014
AgencjaTłumaczeń.pl, oprócz usług translatorskich, pomaga przedsiębiorcom zarejestrować działalność na Cyprze.
 

AgencjaTłumaczeń.pl oraz PodatkiiZasiłki.pl to nie tylko adresy stron internetowych. Ich właściciel, firma K.P Trade świadczy usługi translatorskie, finansowe oraz prawne, zarówno na rzecz klientów korporacyjnych, jak i prywatnych.
- Oferujemy klientom usługi tłumaczeniowe we wszystkich możliwych językach – zarówno pisemne, jak i ustne, zwykłe i przysięgłe. W przeciwieństwie do innych biur tłumaczeń nie doliczamy dodatkowych opłat w przypadku tłumaczeń specjalistycznych, na przykład finansowych, technicznych czy prawnych. Blisko 80 proc. zleceń realizowanych przez nasze biuro to tłumaczenia specjalistyczne – mówi Katarzyna Wasiak, prezes spółki K.P Trade.

Migracja zarobkowa Polaków do krajów Unii Europejskiej spowodowała popyt na usługi polegające na reprezentowaniu klientów pracujących  lub prowadzących działalność gospodarczą za granicą. - W imieniu naszych klientów sporządzamy deklaracje podatkowe i składamy je w urzędach skarbowych za granicą, a także występujemy o wszelkie należne im benefity, na przykład zasiłki rodzinne. W ramach usług prawnych oraz finansowych rejestrujemy w imieniu naszych klientów spółki na Cyprze, który jest bardzo popularny ze względu na przychylną politykę władz względem podmiotów gospodarczych, a także preferencyjne stawki podatków i ubezpieczeń społecznych. W naszym cypryjskim biurze pracują konsultanci z Cypru i Polski, więc nowo otwarte firmy nie ponoszą kosztów dodatkowych tłumaczeń. Nasze biuro w Nikozji prowadzi bieżącą obsługę księgową, zajmuje się doradztwem gospodarczym i finansowym. Świadczymy także usługi związane z bieżącą działalnością spółki na Cyprze, m.in. zapewnienie adresu siedziby spółki, wyznaczenie zarejestrowanego pełnomocnika, usługi zarządzania, zapewnienie dyrektorów oraz udziałowców, przekazywanie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji spółki, założenie konta bankowego, usługi sekretariatu - wyjaśnia ten profil działalności firmy jej właścicielka.

Franczyzowe biura AgencjaTłumaczeń.pl działają głównie w mniejszych miastach, takich jak Śrem (30 tys. mieszkańców), Radomsko (48 tys.), Ślesin (3,5 tys.), Turek (30 tys.). Nie brakuje jednak placówek w większych miastach, takich jak Jelenia Góra, Bydgoszcz i Gdańsk. Franczyzodawca planował otworzyć w 2013 roku 20 biur. W połowie tego roku sieć osiągnęła wynik w postaci 15 wszystkich punktów działających pod logo firmy.
(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Sezon na pączki /14.06.2018

Franczyzodawca Starej Pączkarni widzi w Polsce miejsce na 100 placówek pod swoim szyldem. Gdzie i za ile można ją otworzyć?