Od początku roku sieć Lody Bonano powiększyła się o 70 nowych punktów.
Piątek
20.06.2014
Na tegoroczne lato franczyzodawca przygotował nowy model współpracy franczyzowej – Lody Bonano Holiday.
 

Lody Bonano oferują swoim franczyzobiorcom cztery modele współpracy. Szyld firmy może zawisnąć nad tradycyjną lodziarnią, wyspą z lodami oraz punktem z lodami w istniejącej już restauracji. W te wakacje franczyzobiorcy mogą otwierać również niewielkie budki z lodami w letnich kurortach.
- To oferta skierowana do osób chcących otworzyć lodziarnie w miejscowościach typowo turystycznych, w których sezon sprzedaży trwa krócej, ale jest zdecydowanie bardziej intensywny. Osoby zainteresowane współpracą w ramach naszego najnowszego konceptu, Lody Bonano Holiday, powinny posiadać budkę lub lokal o powierzchni ok. 5 m2 albo miejsce, w którym będzie można ustawić niewielki kontener gastronomiczny – mówi Radosław Charubin, właściciel sieci.

Franczyzobiorca Lodów Bonano prowadzący klasyczną lodziarnię musi przez pół roku wnosić opłatę za funkcjonowanie w sieci, która wynosi 600 zł miesięcznie. Składki pobierane są wyłącznie w okresie letnim, czyli wtedy, gdy trwa sezon.
- Jeszcze przed otwarciem lodziarni oferujemy doradztwo w wyborze lokalizacji, wyposażenia, przygotowujemy indywidualny projekt zagospodarowania lokalu, dokumentację sanitarną, oraz projekt reklamy zewnętrznej lodziarni. Zapewniamy także specjalistyczne szkolenia z zakresu receptur oraz obsługi urządzeń w pełni przygotowujące do prowadzenia lodziarni – tłumaczy Radosław Charubin.

Na uruchomienie lodziarni trzeba przeznaczyć ok. 50 tys. zł – to kwota, która powinna wystarczyć na przystosowanie i wyposażenie lokalu. Więcej o wymaganiach lokalowych Lodów Bonano przeczytasz w artykule na portalu lokalnabiznes.pl.

Sieć Lody Bonano liczy obecnie blisko 180 lodziarni, które działają na terenie całego kraju. Od początku tego roku sieć powiększyła się o 70 nowych punktów. Marka wywodzi się z Białegostoku, gdzie pierwszy szyld Lody Bonano pojawił się 10 lat temu.
(mak)


POPULARNE NA FORUM

Zdrowo i Zielono

kontynuując wątek zapraszam również na ciekawy blog o zdrowej żywności gdzie znajdziecie wiele fit przepisów

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Zdrowo i Zielono

W ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się zdrowe przekąski oraz lunch który można bez problemów zabrać np. do pracy. Wymieniono już tu kilka stron a ja dorzucam...

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

watches for men -- mens watches -- womens watches

4 wypowiedzi
ostatnia 11.10.2018
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego pieca do pizzy zapraszam do kontaktu z zespołem gastrro.pl doradzą i przygotują ciekawą ofertę. Pieców jest tak dużo, że trzeba...

56 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
Dobre miejsce na pizzerię

A jak uważacie są w okolicy jakieś dobre firmy które wykonują cięcie stali (https://gomar.org.pl/) ?

2 wypowiedzi
ostatnia 09.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

Nie wiem czy to na tyle znana marka, że warto. Osobiście nie słyszałem. Widzę, w mapach Google https://maps.google.com, że głównie są w Warszawie. Ja szukałem tutaj...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.10.2018
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Temat opłacalny jak najbardziej, coraz więcej ludzi jednocześnie chce dobrze wyglądać i jednocześnie dużo pracuje, przez co niema czasu na robienie posiłków w domu....

53 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Nie polecam współpracy z Lody Przygoda. Jeśli nie chcesz stracić kasy, to uważaj na tych byznesmenuf.

9 wypowiedzi
ostatnia 02.10.2018