Oprócz własnego auta potencjalny partner Play Optico powinien posiadać zdolności komunikacyjne, które ułatwią mu nawiązywanie relacji z klientami.
Wtorek
15.07.2014
Play Optico pokryje koszty wynajmu biura swoich partnerów.
 

W 2008 roku na polskim rynku telefonii komórkowej pojawiła się firma Play. W tym samym czasie powstało Optico – sieć doradztwa handlowego i sprzedaży produktów Play. Jednym z partnerów handlowych Optico jest Piotr Biernacki, który w ciągu sześciu lat zbudował sieć doradców na terenie całej Polski.
- Obecnie w całym kraju działa ok. 50 doradców, zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Doradcy najczęściej pracują na własną rękę, samodzielnie budują bazę klientów, mogą też rozwijać własną sieć sprzedaży – mówi Piotr Biernacki.

Praca w Play Optico polega na doradzaniu klientom w kwestii wyboru usług telekomunikacyjnych, telefonów i różnych akcesoriów. Partnerzy ciągle poszukują nowych klientów, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. To branża podobna w wielu aspektach do pracy ubezpieczycieli czy przedstawicieli handlowych. Nie jest to jednak typowa franczyza, a raczej umowa typu „business to business” - od doradców nie pobiera się żadnych opłat, z wyjątkiem kaucji za aparaty i akcesoria telefoniczne. 
    
Aby zostać partnerem Play Optico, doradcy muszą prowadzić własną działalność gospodarczą i mieć samochód, który umożliwi im docieranie do klientów. Posiadanie lokalu nie jest warunkiem koniecznym – wiele osób decyduje się na pracę w domu. Jeśli jednak w tej samej miejscowości zbierze się kilku franczyzobiorców chętnych do wspólnego działania, firma deklaruje, że nie tylko pomoże znaleźć im odpowiedni lokal, ale pokryje także koszty wynajmu.
- Oczywiście, nie może być to drogie pomieszczenie w galerii handlowej, ale taki lokal nie jest też doradcom potrzebny, bo ich praca nie zakłada obsługi klienta „z ulicy”. Możemy wynająć dla kilku partnerów wspólne biuro, jego lokalizacja i rozmiar to kwestie do negocjacji. Staramy się być elastyczni w tym zakresie – mówi Piotr Biernacki. (mt)


Profil kobiety
Małgorzata Tomczak
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018