Partnerzy MyDej otrzymują pakiet gotowych toreb z nadrukiem do prezentacji klientom, tysiąc sztuk własnych wizytówek, ofertę z cennikiem w wersji elektronicznej, wzór umowy oraz szablony projektów graficznych.
Poniedziałek
21.07.2014
Niska kwota inwestycji i częsty kontakt z klientem zachęca młodych do sprzedaży ekotoreb na licencji MyDej Group.
 

Ponad 30 franczyzobiorców MyDej Group poszukuje klientów zainteresowanych publikowaniem ich reklamy na ekologicznych torbach, które posiadają atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością. Może być w nie pakowane pieczywo oraz produkty farmaceutyczne.
- Torby MyDej Group są dystrybuowane w kilkudziesięciu sklepach z pieczywem i aptekach na terenie danego powiatu, gminy czy miasta. Są rozdawane bezpłatnie przy codziennych zakupach, więc mieszkańcy chętnie z nich korzystają. Dzięki temu nasza reklama trafia bezpośrednio do wielu domów. Jest tania i działa z dużym zasięgiem lokalnym. Ostatnio otworzyliśmy oddziały w woj. świętokrzyskim, w  Starachowicach i Ostrowcu Świętokrzyskim – mówi Piotr Dejer, właściciel MyDej Group.

Firma przygotowuje się do wejścia na rynek niemiecki i brytyjski, gdzie biznes chcą poprowadzić mieszkający tam Polacy. Franczyzobiorcy nie muszą wynajmować biura, ponieważ spotykają się z klientem osobiście. Działalność można prowadzić z dowolnego miejsca, na przykład z domu, ale z dostępem do internetu. Inwestycja w biznes wynosi 2,5 tys. zł, zaś opłata miesięczna w wysokości 300 zł.

- Najbardziej zainteresowani naszą ofertą franczyzową są młodzi ludzie. Mają oni jednak obawy przed założeniem działalności gospodarczej ze względu na koszty jej prowadzenia. Dużym ułatwieniem w tej kwestii są niższe składki ZUS przez pierwsze dwa lata. Nie wymagamy doświadczenia w branży reklamowej. Zwrot z inwestycji może nastąpić po wydaniu pierwszego nakładu opakowań – twierdzi Piotr Dejer.
(dw)