18.08.2014

Franczyza pod kluczem

Skarbiec77 oferuje nietypowy biznes na licencji. Można go łączyć z prowadzeniem lombardu i kantoru.

Spółlka Kantor77.pl jest właścicielem trzech konceptów franczyzowych: Skarbiec77, Lombard77 i Kantor77. Oferta pierwszego z nich skierowana jest do klientów banków, którzy chcą zapewnić wysoki poziom ochrony  swoich dóbr. 
- Zapewniamy kompleksową pomoc przy wykonaniu pomieszczenia, w którym ma zostać zlokalizowany skarbiec. Z uwagi na jego gabaryty i ciężar wszelkie kwestie techniczne są uzgadniane indywidualnie na miejscu, w oparciu o audyt. Następnym krokiem jest instalacja skarbca, od tego momentu służymy pomocą w szkoleniu personelu i wprowadzeniu wszelkich procedur bezpieczeństwa - zapewnia Łukasz Kinderman, menedżer ds. franczyzy.

Recepcja sejfu Skarbiec77 Fot. Kantor77.pl

Oferta Skarbiec77 kierowana jest do przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność jak i do partnerów prowadzących np. kantor lub lombard.

Skarbce dopasowane do różnych potrzeb i posiadają od kilkudziesięciu skrytek manualnych po system automatyczny posiadający kilka tysięcy skrytek. Stąd bierze się duża rozpiętość cenowa inwestycji - od 500 tys. zł do 5 mln zł. W cenie zawarte są wszystkie elemente niezbędne do sprawnego działania skarbca: dwa niezależne systemy alarmowe, dwa systemy monitoringu, wsparcie dwóch ekip interwenyjnych, łączność wewnętrzna, system IT wspierający pracę skarbca oraz 24-godzinny monitoring centrali.

- Kwestie bezpieczeństwa i prywatności są dla nas priorytetem. Każda skrytka jest wyposażona w elektroniczny klucz dostępu, zabezpieczony dodatkowo kodem znanym tylko i wyłącznie klientowi oraz dwa fizyczne klucze dostępu. Obsługa Skarbca77 nie ma możliwości dostępu do skrytki bez wiedzy i obecności klienta. Z tego powodu właściciel nie posiada informacji, co klienci deponują w skrytkach. Zapewniamy pełne wsparcie naszej kancelarii jeśli chodzi o kwestie prawne - mówi Łukasz Kinderman. - Przekazujemy franczyzobiorcy komplet umów, jakie później podpisuje z klientami, którzy wynajmują skrytki. Skarbiec77 jest idealnym dopełnieniem dla klientów prowadzących lombard bądź kantor. Wiemy ze swojego doświadczenia, że są to uzupełniające się biznesy.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0