Franczyzodawca twierdzi, że wybierając lokal trzeba sprawdzić czy w jego okolicy można łatwo zaparkować, czy niedaleko znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Klient nie może mieć trudności z dotarciem do gabinetu.
Wtorek
19.08.2014
Aż 46 proc. kobiet i 64 proc. mężczyzn w Polsce ma nadwagę. Partnerzy prowadzący poradnie Przyjazny Dietetyk nie narzekają na brak pracy.
 

Zainteresowanie poradami z zakresu dietetyki wśród Polaków rośnie. Z jednej strony gros z nas ma nadwagę, a z drugiej nacisk na bycie fit zwiększa się. Ci, którym nie uda się samodzielnie schudnąć, coraz częściej zwracają się o pomoc do specjalistów z zakresu odżywania. Przyjazny Dietetyk, to sieć gabinetów zajmująca się przede wszystkim układaniem indywidualnych jadłospisów pomagających osiągnąć pacjentom wymarzoną sylwetkę i zgubić nadmiar kilogramów, a także leczeniem zaburzeń odżywiania oraz tworzeniem diet dla osób chorych na cukrzycę, nerki, wątrobę a także dla sportowców.

Naszym celem jest leczenie ludzi nie tylko z ich problemów związanych z nadwagą czy otyłością, ale także przywracanie pewności siebie, dzięki nakierowywaniu na właściwe żywieniowe tory. Kładziemy szczególny nacisk, by personel w naszych gabinetach był jak najlepiej przygotowany do swojego zawodu. Zatrudniamy tylko osoby z wyższym, kierunkowym wykształceniem z zakresu zdrowego odżywiania – mówi Olimpia Przyjemska, współwłaścicielka sieci Przyjazdy Dietetyk.

Przyjazny Dietetyk dzięki rozwojowi we franczyzie pozyskał już 9 partnerów, pozostałe 6 gabinetów należdo franczyzodawcy. Do sieci mogą przyłączyć się zarówno właściciele działających już poradni dietetycznych oraz osoby, które dopiero próbują swoich sił w biznesie. Koszt początkowej inwestycji wynosi od 1,5 tys. zł (dla działających już gabinetów) do 5 tys. zł (dla debiutujących przedsiębiorców). Opłata wstępna to odpowiednio wydatek od 2 do 4 tys. zł. – Inwestycja w nowo otwarty gabinet zwraca się najczęściej po upływie sześciu miesięcy. Ale bywa i tak, że okres zwrotu wynosi zaledwie trzy miesiące – mówi Olimpia Przyjemska.

Poradnie Przyjazny Dietetyk znajdują się najczęściej w pobliżu przychodni lekarskich, gabinetów spa. Potencjalny franczyzobiorca sam musi znaleźć lokal, w którym będzie prowadził biznes pod logo sieci. Na razie poradnie Przyjazny Dietetyk działają w takich miastach jak: Brodnica, Bydgoszcz, Olsztyn, Iława, Kwidzyn, Lipno, Malbork, Płock, Rypin, Szczecinek, Toruń, Wąbrzeźno, Włocławek.
Wkrótce otworzymy kolejne poradnie w północnej i zachodniej Polsce. Wciąż poszukujemy franczyzobiorców zainteresowanych współpracą z nami. Chcemy, aby nasza oferta dotarła do jak najszerszego grona pacjentów. Nasz cel to posiadanie gabinetów zarówno w największych miastach Polski, jak i miejscowościach powiatowych – stwierdza Olimpia Przyjemska.
(smoli)


POPULARNE NA FORUM

Optyk ma różowe okulary

To może być bardzo ciekawy artykuł. ______________ Magisterskie prace z anglistyki

18 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Optyk ma różowe okulary

my całą rodziną uczęszczamy do http://perfektvision.pl/. Porównując inne salony to naprawdę wyróżniają się ceną i jakością okularów

18 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Firma w zgodzie z naturą

Warto też zadbać o artykuły bhp które są w zgodzie z naturą, np polecam zajrzeć tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/ , mają naprawdę świetną ofertę.

7 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2018
Salon optyczny: Biznes, który wpada w oko

Thanks to you! happy wheels full game online. moto x3m 2 online.

4 wypowiedzi
ostatnia 28.03.2018
Własny biznes w Anglii

Załatwianie spraw za granicą jest czasami bardzo ciężkie, bo nie wszystko rozumiemy, ale jeśli chodzi o Anglię, to nie powinno być z tym większehgo kłopotu. Jest...

27 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Własny biznes w Anglii

Z tego co ja sie orientuje to warto aktualnie tam zalozyc biznes. Wszystko od strony przepisow jest o wiele latwiejsze. Mam znajomego ktory tam prowadzi od dluzszego czasu...

27 wypowiedzi
ostatnia 18.03.2018
Preparaty odchudzające

Zależy od zainteresowań warto robić to co się lubi. Mój znajomy niedawno otworzył własną znajomość jako trener personalny, ale od dawna się tym interesował i...

30 wypowiedzi
ostatnia 18.03.2018
Apteka, wykończenie lokalu

Teraz weszła jakaś Apteka dla Aptekarza i biznes aptekarski się pogorszy.__________________________________politechnikapoznan.eu

18 wypowiedzi
ostatnia 16.03.2018
zobacz więcej na forum