20.08.2014

Stracili wiarygodność

Polska Organizacja Franczyzodawców zrzesza wiarygodne marki franczyzowe. Jedna z nich została właśnie z grona członków usunięta.

Pod koniec maja br. informowaliśmy o problemach sieci salonów fotodepilacji No+vello Los No+vello wisi na włosku. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Ostatni wpis na fanpage'u firmy oraz na stronie internetowej pochodzi właśnie z maja. Kurcząca się sieć, zaległości finansowe i zawieszenie na giełdzie obrotu obligacjami NMV przyniosły konkretne konsekwencje. Polska Organizacja Franczyzodawców usunęła firmę ze swojego grona, wydając przy tym oświadczenie.

Witryna salonu fotodepilacji No+Vello

Z ponad stu salonów fotodepilacji No+vello zostało raptem 17.

"Zarząd Organizacji podjął decyzję o usunięciu z POF firmy NMV Polska - organizatora systemu "no+vello" salony fotodepilacji i fotoodmładzania. W związku z informacjami o zamknięciach kolejnych placówek franczyzowych no+vello, Zarząd POF podjął próby wyjaśnienia sytuacji w firmie NMV Polska. Jednak prośby o udzielenie informacji pozostały bez odpowiedzi. W związku z powyższym oraz nieopłaceniem składki członkowskiej, Zarząd Polskiej Organizacji Franczyzodawców podjął uchwałę o skreśleniu firmy NMV Polska z listy członków POF. Tym samym władze Organizacji odebrały prawo do używania certyfikatu i logotypu POF przez markę no+vello."
(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1