Centrum Dystrybucji Image wchodzi na rynek SPA

Centrum Dystrybucji Image proponuje partnerom wzbogacenia usług o SPA, ale jak dotąd nie ma jeszcze żadnej placówki, w której wdrożono tę ofertę.
Niedziela
24.08.2014
Nowe usługi poszerzą ofertę Instytutów Kosmetologii i salonów fotoepilacji.
 

Centrum Dystrybucji Image, franczyzodawca Instytutów Kosmetologii i gabinetów fotoepilacji Beautiful Skin chce spróbować swoich sił w branży SPA. Swoim partnerom – zarówno obecnym, jaki i potencjalnym – zaoferuje poszerzenie oferty placówek w ramach programu Spa & Wellness. Minimalna inwestycja w wyposażenie wynosi 150 tys. zł netto.
- Podobnie jak w przypadku Instytutu Kosmetologii, jak i Salonu Image, inwestor może skorzystać z kompleksowego wsparcia, zaczynając od doboru personelu i projektu lokalu – mówi Arkadiusz Wojtczak, manager ds. partnerstwa Image. – Chcemy przenieść nasze osiemnastoletnie doświadczenie działalności w branży kosmetycznej także do SPA. Inwestor, otwierając taki ośrodek, potrzebuje wsparcia ekspertów podczas złożonych przygotowań do otwarcia, a także już podczas pracy SPA.

Franczyzodawcy cały czas pracują też nad rozwojem swoich sieci. W sierpniu miało miejsce otwarcie Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Opolu Lubelskiem, działającego na zasadzie "day spa". Na ponad 200 m2 funkcjonuje pięć pomieszczeń zabiegowych – dwa do ciała, dwa do twarzy, a także pomieszczenie do manicure oraz pedicure.
- Oferta Instytutu jest bardzo szeroka. W każdym z naszych konceptów staramy się zaoferować klientowi maksymalnie szeroką ofertę, aby każdej osobie zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania – mówi Arkadiusz Wojtczak.

W Instytucie Image w Opolu Lubelskim można, oprócz zabiegów, które są od lat na rynku, takich jak usuwanie owłosienia, fale radiowe, skorzystać także z nowości na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej.
- Nie stawiamy sobie planów otwarć placówek. Każde otwarcie wiąże się z dużym nakładem pracy, trzeba mu się maksymalnie poświęcić, aby w dniu otwarcia wszystko funkcjonowało we właściwy sposób. Z tego względu stawiamy na jakość współpracy i długotrwałe relacje z inwestorami – twierdzi menedżer.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

93 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Stracili wiarygodność

No i wyszło jak zawsze....

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

17 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza...

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Skandaliczna współpraca z firmą JEAN LOUIS DAVID

Jakby ktoś szukał kredytu, aby wyjść z długów po takiej współpracy, polecamy taki oto ranking pożyczek: http://www.twojapierwszapozyczka.pl . Ceny w Jean Louis David...

7 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Branży kosmetycznej grozi zapaść

Też przewiduję prędzej rozkwit niż upadek tej branży. Wystarczy sprawdzić, ile trzeba czekać do kosmetyczki na wizytę... Oczywiście taką obfitość klientów mają...

19 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018