Do końca roku Naturalna Medycyna powiększy się o 5 nowych sklepów. Punkty pojawią się w Szczecinie, Poznaniu, Szprotawie, Łodzi, a także dwa w Warszawie.
Czwartek
11.09.2014
Franczyzobiorca prowadzący sklep Naturalnej Medycyny nie musi być farmaceutą.
 

Naturalna Medycyna to sieć sklepów oferujących suplementy diety, kosmetyki, preparaty wspomagające kuracje i zdrową żywność. Wszystkie produkty są oparte na naturalnych składnikach i nie zawierają chemicznych substancji. Od roku firma rozwija działalność franczyzową, obecnie ma już 7 placówek prowadzonych przez partnerów – w Bielsku-Białej, Ciechanowie, Białymstoku, Częstochowie, Olsztynie i dwa w Warszawie.
- Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi franczyzowej. Zdecydowaliśmy się na taką formę rozwoju, bo grupie sklepów dużo łatwiej uzyskać atrakcyjne ceny u dostawców, chcieliśmy także wyrobić sobie markę i stać się rozpoznawalni w całej Polsce – mówi Tadeusz Wiencek, właściciel firmy.

- Stawiamy na duże miasta, powyżej 100 tys. mieszkańców, ale nie jest to regułą. Jeśli miejscowość jest częścią dużej aglomeracji i struktura ludności rokuje, zgadzamy się na otwarcie placówek również w mniejszych ośrodkach. Dobrą lokalizacją może być też całoroczny kurort albo miasto w sąsiedztwie uzdrowiska – szukamy miejsc, które pasują do profilu marki – tłumaczy Tadeusz Wiencek. 

Franczyzobiorca Naturalnej Medycyny nie musi mieć dyplomu z farmacji czy kosmetologii, chociaż, jak zaznacza właściciel, nawet podstawowa edukacja w tym zakresie może być pomocna. Ważne aby interesował się naturalnymi kosmetykami, poszerzał wiedzę o nowościach na rynku, a przede wszystkim – identyfikował się z wartościami firmy.
- Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome i poszukuje rozwiązań alternatywnych dla lekarstw i chemicznych substancji, które na dłuższą metę szkodzą zdrowiu. Osoba prowadząca nasz sklep musi podzielać ten światopogląd i pracować z pasją – mówi Tadeusz Wiencek.

Inwestycja w sklep Naturalna Medycyna to ok. 40 tys. zł. Za tą kwotę franczyzobiorca dostanie logo i szyld sklepu, szkolenie z wiedzy o naturalnych produktach, reklamę na poziomie ogólnopolskim i pierwsze zatowarowanie. Za lokalne działania marketingowe partner zapłaci już sam. 
(mt)


Profil kobiety
Małgorzata Tomczak
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Optyk ma różowe okulary

To może być bardzo ciekawy artykuł. ______________ Magisterskie prace z anglistyki

18 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Optyk ma różowe okulary

my całą rodziną uczęszczamy do http://perfektvision.pl/. Porównując inne salony to naprawdę wyróżniają się ceną i jakością okularów

18 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Firma w zgodzie z naturą

Warto też zadbać o artykuły bhp które są w zgodzie z naturą, np polecam zajrzeć tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/ , mają naprawdę świetną ofertę.

7 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2018
Salon optyczny: Biznes, który wpada w oko

Thanks to you! happy wheels full game online. moto x3m 2 online.

4 wypowiedzi
ostatnia 28.03.2018
Własny biznes w Anglii

Załatwianie spraw za granicą jest czasami bardzo ciężkie, bo nie wszystko rozumiemy, ale jeśli chodzi o Anglię, to nie powinno być z tym większehgo kłopotu. Jest...

27 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Własny biznes w Anglii

Z tego co ja sie orientuje to warto aktualnie tam zalozyc biznes. Wszystko od strony przepisow jest o wiele latwiejsze. Mam znajomego ktory tam prowadzi od dluzszego czasu...

27 wypowiedzi
ostatnia 18.03.2018
Preparaty odchudzające

Zależy od zainteresowań warto robić to co się lubi. Mój znajomy niedawno otworzył własną znajomość jako trener personalny, ale od dawna się tym interesował i...

30 wypowiedzi
ostatnia 18.03.2018
Apteka, wykończenie lokalu

Teraz weszła jakaś Apteka dla Aptekarza i biznes aptekarski się pogorszy.__________________________________politechnikapoznan.eu

18 wypowiedzi
ostatnia 16.03.2018
zobacz więcej na forum