Krecik przychodzi do Słonia

Bohaterami bajek wydawanych przez franczyzobiorców Modrego Słonia są dzieci, na których zamówienie wykonywane są książki.
Wtorek
23.09.2014
Dzięki umowie zawartej przez wydawnictwo dla dzieci Modry Słoń franczyzobiorcy mogą publikować bajki z postacią Krecika.
 

Tablet, gra komputerowa i inne zabawki naszpikowane elektroniką nigdy nie zastąpią zwykłej książki. Takiego zdania jest franczyzodawca sieci miniwydawnictw Modry Słoń. Współpracę z firmą prowadzi w Polsce 50 partnerów. Bardzo często jest do dodatkowe zajęcie do już prowadzonej głównej działalności, na przykład księgarni. Poza tym nie wymaga dużych nakładów finansowych, a biznes można prowadzić w domu. Opłata licencyjna wynosi 1,8 tys. zł, a cena półproduktów niezbędnych do złożenia 120 książek to jedyne 2,2 tys. zł. Zwrot z inwestycji może nastąpić nawet po pierwszym miesiącu, pod warunkiem sprzedania 120 książek w tym czasie.

Modry Słoń, firma pochodząca z Czech, podpisała właśnie umowę umożliwiającę wykorzystwanie w książkach składanych przez franczyzobiorców wizerunku ulubieńca najmłodszych - Krecika. Dotyczy do zarówno zarówno czeskich jak i polskich partnerów. Bohatera znanej na całym świecie kreskówki stworzył w połowie lat 50. ubiegłego wieku czechosłowacki twórca bajek Zdeněk Miler. Krecika poznali telewidzowie w Niemczech, Austrii, Francji, Skandynawii, Rosji, Japonii, a nawet Chin. Umowa na wykorzystanie postaci sympatycznego zwierzaka została podpisana z wnuczką Milera, która posiada prawa do jego wizerunku.
- Cieszymy się, że umożliwiliśmy naszym zagranicznym partnerom publikowanie książek z Krecikiem - mówi Marek Halfar, współzałożyciel wydawnictwa Modry Słoń.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018