Studio Lejdis będzie jednym z wystawców na Targach Franczyzy 16-18 października, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Czwartek
09.10.2014
Cztery nowe szkoły w Polsce i pierwsze kroki poza granicami kraju – to plany na przyszłość sieci Lejdis Studio.
 

Rynek fitness w Polsce przeżywa prawdziwy rozkwit. Z raportu Deloitte Europe wynika, że w naszym kraju działa około 2,4 tys. prywatnych siłowni i fitness klubów. Według ekspertów branży to wciąż za mało, by zaspokoić apetyt klientów, którzy coraz chętniej i częściej spędzają wolny czas na salach ćwiczeń.
- Rynek nie znosi próżni, a popyt determinuje podaż. Odkąd pole dance i inne alternatywne formy fitnessu podbiły serca Polek, szkoły takie jak nasza przeżywają oblężenie. To jest idealny moment na otwarcie własnej placówki, bo te istniejące nie są w stanie zaspokoić rosnących potrzeb – mówi Jarosław Tomczewski, współwłaściciel sieci Lejdis Studio. - Od miesięcy obserwujemy skokowy wzrost zainteresowania oferowanymi przez nas zajęciami, z uwagi na ogólny trend związany z aktywnym trybem życia Polek. Tendencja jest wzrostowa również za sprawą licznych ambasadorek branży ze świata celebrytów, jak chociażby Anna Mucha, która wyznała niedawno, że pole dance to jej ulubiona forma ćwiczeń i powinien być uznany za taniec narodowy.

Pod marką Lejdis Studio działają obecnie trzy placówki własne (dwie w Łodzi i jedna w Zgierzu) oraz pięć franczyzowych: w Warszawie, Zduńskiej Woli, Pabianicach, Stalowej Woli i Olsztynie. Studia oferują urozmaicone zajęcia (m.in. taniec na kołach, pole dance, stretching, body building, burleska, taniec na szpilkach, czy ćwiczenia na płaski brzuch) i kładą nacisk na niewielką liczebność grup. Do końca 2015 roku franczyzodawcy chcieliby otworzyć jeszcze cztery szkoły w miastach liczących powyżej 500 tys. mieszkańców.
- Postawiliśmy sobie za cel otwarcie placówek w każdym dużym mieście w Polsce, w związku z czym aktywnie poszukujemy franczyzobiorców. Aktualny duży popyt sprawia, iż otwarcie nowej placówki każdorazowo kończy się ogromnym sukcesem i przynosi znaczne profity – mówi Jarosław Tomczewski. -  W planach mamy otwarcie największej szkoły pole dance i fitnessu w Europie i rozwój poza granicami kraju.

Lokal, w którym powstanie Lejdis Studio musi mieć co najmniej 120 m2. Wybór lokalu w dużej mierze determinowany jest przez budżet franczyzobiorcy.
- Doradzając przy wyborze, bierzmy pod uwagę możliwości finansowe i potrzeby sieci – staramy się dobrać rozwiązanie, które pogodzi oba te interesy – mówi franczyzodawca. - Identyfikacja wizualna jest dla nas niezwykle ważna, dlatego wystrój każdego studia musi być stworzony według wzoru.

Kwota inwestycji w biznes na licencji Lejdis Studio wynosi minimum 35 tys. zł, z czego 10 tys. zł wynosi koszt wstępnej opłaty licencyjnej, a min. 25 tys. zł – remont i adaptacja pomieszczeń oraz wyposażenie szkoły. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł, a na fundusz marketingowy co roku należy wnieść 3 tys. zł. Każdy partner otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia działalności. Dawca licencji oferuje również autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania i bieżącej działalności szkoły. Instruktorzy i instruktorki otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez Lejdis Studio programu zajęć.


Profil kobiety
Anna Siedlecka
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

Tak naprawdę, jeżeli ktoś bardzo chce, może ćwiczyć w domu całkowicie za darmo, wystarczy komputer z dostępem do internetu, na youtube filmów z gotowymi treningami...

42 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Gabinet kosmetyczny

http://denisclinic.pl/oferta/implanty/

103 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Gabinet kosmetyczny

Własna firma to fajna sprawa, z tego co widzę, to opłaca się wejść w implanty, jak choćby na http://denisclinic.pl/oferta/implanty/

103 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Trening z maszyną

poprawiony link bo nie wiem jak edytować to co wcześniej napisałem https://benchk.com/drazek-do-podciagania-gimnastyczny-wielofunkcyjny-ceny-opinie/

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Trening z maszyną

Tak samo jak kolega wyżej napisał najlepiej wykonywać trening na wolnych Ciężarach lub na urządzeniach na których jest wykorzystywany ciężar własny tj, drabinki...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Gabinet kosmetyczny

Ktoś mi może polecić gabinet kosmetyczny z Krakowa, gdzie można dobrze przedłużyć rzęsy metodą 1:1?

103 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja w ogóle myslę, że otwarcie własnego gabinetu i praca na własny racjunek w dzisiejszych czasach to najlepsza z możliwych opcji.

103 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Dobryplener.pl

Dzień dobry wszystkim! Chciałbym serdecznie polecić wam stronę internetową https://dobryplener.pl/ - jest to nowo otwarty portal, dzięki któremu będziecie mogli...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.08.2018