Pod szyldem Chaty Polskiej działa 195 sklepów, prawie wszystkie prowadzone przez franczyzobiorców.
Piątek
10.10.2014
Program lojalnościowy sfinansuje centrala. Klienci będą mogli skorzystać z niego także w pięciu nowo otwartych sklepach.
 

Chata Polska posiada 4 formaty sklepów spożywczych działających we francyzzie: VIP, Premium, Standard, Partner. Wymienione modele współpracy ksztaltowały się przez blisko 17 lat obecności wielkopolskiej sieci na rynku. VIP, Premium, Standard i Partner różnią się zakresem serwisów oferowanych franczyzobiorcom, czyli częstotliwością wizyt opiekuna, specjalisty ds. zatowarowania, liczbą bezpłatnych szkoleń, wysokością wypłacanego retro, a co za tym idzie różnią się wysokością opłat franczyzowych.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni franczyzodawca otworzył pięć sklepów. W kategorii Premium działa placówka w Wałbrzychu, która wcześniej nie była zrzeszona w żadnej sieci oraz punkt w Dąbiu przy drodze krajowej prowadzącej do Zielonej Góry. Natomiast w formacie VIP funkcjonuje sklep w Ustroniu Morskim. Lokal znajduje się w centrum turystycznego kurortu z parkingiem dla 25 pojazdów. Placówka czynna jest siedem dni w tygodniu, a w sezonie wakacyjnym do północy.

Do końca roku w sklepach Chaty Polskiej trwa program lojalnościowy, promowany w internecie, na Facebooku, na telebimach i w radio. Klienci mogą skorzystać w ramach programu z rabatów na kuchenne produkty.
- W konsumenckim programie lojalnościowym biorą udział również sklepy franczyzowe. Program jest przygotowany i finansowany ze środków centralę - wyjaśnia Katarzyna PR i marketing menedżer Chaty Polskiej.

Innym sposobem franczyzodawcy na przywiązanie do marki była akcja polegająca na tym, że każdy klient, który zrobił jednorazowe zakupy w okresie promocji otrzymał kupon rabatowy do realizacji w ciągu dwóch następnych dni handlowych na określony produkt.
(dw)

 


/2/
ZOBACZ WIĘCEJ

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.