10.10.2014

Skąd wziąć pomysł na biznes

Jak wybrać franczyzę dla siebie i gdzie szukać dobrych pomysł na biznes wyjaśnia Arkadiusz Słodkowski, organizator Targów Franczyzy, członek zarządu POF.

Podobno każdy z nas przynajmniej raz w życiu marzył o własnej firmie. Co jeśli nie mamy dobrego pomysłu na biznes i nie wiemy od czego zacząć?
Warto pomyśleć o skorzystaniu z gotowego pomysłu na biznes we franczyzie. Dzięki współpracy z doświadczonym partnerem biznesowym ryzyko niepowodzenia we własnej działalności gospodarczej jest mniejsze. Na Targach Franczyzy, które odbędą się w dniach 16-18 października w Pałacu Kultury i Nauki przedsiębiorcy będą mieli do wyboru 150 pomysłów na biznes. Warto przyjść i poznać propozycje współpracy firm franczyzowych, aby dowiedzieć jaki biznes będzie nam najbardziej odpowiadał.

Arkadiusz Słodkowski

Arkadiusz Słodkowski, organizator Targów Franczyzy, Członek Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Przedstawicieli jakich branż będą mogli spotkać odwiedzający na Targach Franczyzy?
Wystawcy to największe firmy franczyzowe, które poszukują partnerów do współpracy nad rozwojem biznesu, a wśród nich przedstawiciele sieci gastronomicznych, banków, sieci spożywczych i branży motoryzacyjnej. O frekwencję zadbały również firmy z branży urodowej, fashion oraz dom i ogród. Łącznie franczyzobiorcy będą mieli do wyboru ponad setkę ofert na każdą kieszeń – od kilkunastu tysięcy do kilku milionów złotych. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie Targów Franczyzy.

A jeśli dopiero myślimy o założeniu własnej firmy i nie wiemy jak wybrać pomysł na biznes dla siebie?
Pomocne w wyborze pomysłu na biznes będą wykłady ekspertów na Forum Szkoleniowym. Gościem specjalnym Forum na Targach Franczyzy będzie Michał Niemczycki, znany biznesmen, współtwórca marek Freebee  i  Voda Naturalna, który opowie jak rozwinąć start-up. Ponadto, zaproszeni eksperci wyjaśnią na czym polega współpraca we franczyzie i ile można zarobić prowadząc firmę na licencji znanej marki.
rozmawiała (kk)

 

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0