Telakces.com działa od 2011 roku, a jeszcze w 2014 uruchomi swój sklep internetowy.
Czwartek
23.10.2014
Międzynarodowy operator sieci komórkowej podpisał umowę z Telakces.com. Zyskają franczyzobiorcy firmy.
 

W 40 franczyzowych sklepach działających pod szyldem Telakces.com klienci mogą kupić telefony i akcesoria GSM. Firma została niedawno strategicznym partnerem Virgin Mobile, który jako opertaor wirtyalny oferuje usługi na bazie infrastruktury telekomunikacyjnej należącej do innego operatora telekomunikacyjnego. Udział kart SIM operatorów wirtualnych w polskim rynku wynosi ok. 0,8 proc. i stopniowo rośnie. Telakces.com, poza ofertą modeli telefonów wiodących producentów, posiada także modele niewystępujące w ofercie operatorów sieciowych, które nie miały oficjalnej premiery w Polsce. W punktach sprzedaży można znaleźć oryginalne futerały, a już niedługo także te tworzone przez Telakces.com.

Telakces.com szacuje, że w Polsce jest dostępnych około 5 tys. akcesoriów do urządzeń mobilnych, tymczasem za nasza zachodnia granicą oferta jest kilkukrotnie większa.
- Polski rynek personalizowanych akcesoriów mobilnych jest pięciokrotnie mniejszy od zachodniego, co oznacza, że ten segment produktów bardzo szybko się rozwija. Zamierzamy zostać liderem rynku. Plan rozwoju zakłada, że do końca bieżącego roku nasza sieć zwiększy się z 40 do 60 punktów sprzedaży, a do końca przyszłego 120-150 - zapowiada Mariusz Raduszewski wiceprezes zarządu Telakces.com.

Inwestycja w biznes wynosi 30-100 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia partnerom wyposażenie lokalu, alternatywnie budowę wyspy oraz materiały reklamowe. W trakcie prowadzenia sprzedaży Telakces.com gwarantuje opiekę merytoryczną kierownika regionalnego.
- Ponadto Telakces.com oferuje bogaty pakiet doradczo-szkoleniowy: doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów do miejsca funkcjonowania sklepu, pomoc prawna i doradztwo księgowe, pomoc w rekrutowaniu pracowników i szkolenia w zakresie obsługi klientów. Te i wiele innych czynników przełoży sie na sukces naszych partnerów - twierdzi Sławomir Skowronek, prezes zarządu Telakces.com. (dw)


POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018