Tup Tup chce szybko urosnąć

Hurtimex zapewnia partnerom wsparcie handlowe i techniczne, a także dostęp do pełnej oferty firmy. Prowizja partnera jest uzależniona od wysokości miesięcznego obrotu.
Wtorek
18.11.2014
Sieć sklepów z odzieżą dziecięcą Tup Tup ma być dwukrotnie większa pod koniec 2015 roku – zapowiada franczyzodawca. Jak chce tego dokonać?
 

Obecnie pod marką Tup Tup działa 21 sklepów franczyzowych i cztery własne. Przez ponad 20 lat firma Hurtimex projektowała i produkowała odzież dla dzieci i niemowląt wyłącznie pod własnymi markami Tup Tup i Hoop. Obecnie – dzięki członkostwu w międzynarodowej grupie odzieżowej KFG (Kids Fashion Group) – firma dysponuje portfolio 14 marek dziecięcych takich jak m.in. Kanz, Döll, Lemmi czy Pampolina i sprzedaje je w partnerskich sklepach multibrandowych oraz sklepach franczyzowych Tup Tup.

Otwarcie 25 sklepów zajęło franczyzodawcy prawie pięć lat. Natomiast kolejne 25 zamierza otworzyć w zaledwie rok. Czy to w ogóle możliwe?

Dotychczasowe rozwijaliśmy sieć małymi krokami, nie poszukiwaliśmy intensywnie franczyzobiorców. Skupialiśmy się na wypracowaniu jak najlepszego wzorca współpracy z dotychczasowymi partnerami. Obecnie jesteśmy już gotowi formalnie i organizacyjnie do dynamicznego poszukiwania nowych franczyzobiorców i otwarcia wielu sklepów w krótkim czasie – mówi Jarosław Kopeć, prezes zarządu spółki Hurtimex, do której należy sieć sklepów odzieżowych Tup Tup. – Zaczynamy prezentować naszą ofertę współpracy szerokiemu gronu potencjalnych franczyzobiorców. Staramy się być obecni we wszystkich mediach elektronicznych, komunikujemy się na bieżąco poprzez media społecznościowe, uczestniczymy w targach i wydarzeniach poświęconych rynkowi franczyzy. To przynosi efekty. W ciągu najbliższych kilku tygodniu otworzymy nowe sklepy, m.in.: w Lublinie, Radomiu i Grodzisku Mazowieckim.

Zdaniem właściciela marki współpraca z międzynarodową grupą KFG umożliwia odpowiedni dobór asortymentu praktycznie dla każdego lokalnego sklepu. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 5 tys. zł. Tup Tup pobiera też kaucję zwrotną w wysokości 20 tys. zł. Franczyzodawca oddaje swoim franczyzobiorcm towar w depozyt, dlatego nie muszą oni ponosić kosztów zatowarowania sklepu.

Franczyzowe sieci sklepów z  odzieżą dziecięcą - oprócz Tup Tup - rozwijają również marki konkurencyjne: Coccodrillo, Wójcik, 5.10.15, Reporter Young.


POPULARNE NA FORUM

Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018
Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018