Wydawnictwo Niebieski Słoń działa na terenie Czech, Słowacji, Polski i USA.
Środa
21.01.2015
Miniwydawnictwo Niebieski Słoń można prowadzić w domu. Koszt inwestycji - 1,8 tys. zł. Franczyzodawca twierdzi, że zwraca się po sprzedaży 100 książek.
 

Wydawnictwo Niebieski Słoń oferuje książki drukowane na specjalne zamówienie. Spośród dostępnych tytułów rodzice mogą wybrać fabułę, której głównym bohaterem zostanie ich pociecha. Złożeniem książki i jej wydrukowaniem zajmują się już franczyzobiorcy, którzy w Polsce prowadzą 25 miniwydawnictw. W 2015 roku firma planuje wzbogacić portfolio produktów i zwiększyć liczbę współpracujących partnerów.

- Wydawnictwo posiada już spore doświadczenie co do doboru oferty dla dzieci. Cały czas tworzone są nowe produkty, by zwiększyć asortyment – wyjaśnia Rafał Kwiatkowski, dyrektor wydawnictwa Niebieski Słoń.

Firma, by zachęcić do współpracy nie tylko klientów, ale i partnerów biznesowych, zainwestowała w uruchomienie nowej strony internetowej umożliwiającej zdalne składanie zamówień bajek i dołączanie zdjęć dzieci dla których książka ma być wydrukowana.

- Wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – „Plątaninę”, który rozwija logiczne myślenie, umiejętności motoryczne, pomaga odkrywać otaczający świat z humorem a to wszystko z pomocą bohatera znanego z bajek - Krecika – mówi Robert Kwiatkowski. - Obecnie przygotowujemy program umożliwiający drukowanie książek spersonalizowanych w innych językach np. niemieckim, angielskim, czeskim, co bardziej zmotywuje dzieci do uczenia się języków przy pomocy bajek o sobie.

Miniwydawnictwo można uruchomić w domu, ale równie dobrze działalność sprawdza się w centrach handlowych i księgarniach. Wystarczy do tego komputer z oprogramowaniem do edycji bajek, laserowa drukarka i zszywacz. Przystąpienie do sieci Niebieski Słoń kosztuje 1,8 tys. zł. Franczyzobiorca musi kupić tylko pakiet półproduktów niezbędnych do wydrukowania 120 książek.

- Inwestycja zwraca się po sprzedaży 100 książek – mówi Rafał Kwiatkowski. – Jeśli przedsiębiorca zna wielu rodziców, zwrot następuje relatywnie szybko.

Każdy franczyzobiorca Niebieskiego Słonia otrzymuje program komputerowy do tworzenia książek. Ma również zapewnioną wyłączność terytorialną na obszarze zamieszkanym przez 200 tys. osób.


POPULARNE NA FORUM

5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

10 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Place zabaw we franczyzie

hej, tutaj macie link w http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne-rozwiazania-stosowane-na-placu-zabaw/ dobre sposoby na urządzenie ciekawego i bezpiecznego placu zabaw :D polecam!!

10 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018