Wydawnictwo Niebieski Słoń działa na terenie Czech, Słowacji, Polski i USA.
Środa
21.01.2015
Miniwydawnictwo Niebieski Słoń można prowadzić w domu. Koszt inwestycji - 1,8 tys. zł. Franczyzodawca twierdzi, że zwraca się po sprzedaży 100 książek.
 

Wydawnictwo Niebieski Słoń oferuje książki drukowane na specjalne zamówienie. Spośród dostępnych tytułów rodzice mogą wybrać fabułę, której głównym bohaterem zostanie ich pociecha. Złożeniem książki i jej wydrukowaniem zajmują się już franczyzobiorcy, którzy w Polsce prowadzą 25 miniwydawnictw. W 2015 roku firma planuje wzbogacić portfolio produktów i zwiększyć liczbę współpracujących partnerów.

- Wydawnictwo posiada już spore doświadczenie co do doboru oferty dla dzieci. Cały czas tworzone są nowe produkty, by zwiększyć asortyment – wyjaśnia Rafał Kwiatkowski, dyrektor wydawnictwa Niebieski Słoń.

Firma, by zachęcić do współpracy nie tylko klientów, ale i partnerów biznesowych, zainwestowała w uruchomienie nowej strony internetowej umożliwiającej zdalne składanie zamówień bajek i dołączanie zdjęć dzieci dla których książka ma być wydrukowana.

- Wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – „Plątaninę”, który rozwija logiczne myślenie, umiejętności motoryczne, pomaga odkrywać otaczający świat z humorem a to wszystko z pomocą bohatera znanego z bajek - Krecika – mówi Robert Kwiatkowski. - Obecnie przygotowujemy program umożliwiający drukowanie książek spersonalizowanych w innych językach np. niemieckim, angielskim, czeskim, co bardziej zmotywuje dzieci do uczenia się języków przy pomocy bajek o sobie.

Miniwydawnictwo można uruchomić w domu, ale równie dobrze działalność sprawdza się w centrach handlowych i księgarniach. Wystarczy do tego komputer z oprogramowaniem do edycji bajek, laserowa drukarka i zszywacz. Przystąpienie do sieci Niebieski Słoń kosztuje 1,8 tys. zł. Franczyzobiorca musi kupić tylko pakiet półproduktów niezbędnych do wydrukowania 120 książek.

- Inwestycja zwraca się po sprzedaży 100 książek – mówi Rafał Kwiatkowski. – Jeśli przedsiębiorca zna wielu rodziców, zwrot następuje relatywnie szybko.

Każdy franczyzobiorca Niebieskiego Słonia otrzymuje program komputerowy do tworzenia książek. Ma również zapewnioną wyłączność terytorialną na obszarze zamieszkanym przez 200 tys. osób.


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018