Franczyzodawca Kreatywnych Maluchów oferuje pomoc przy urządzaniu i planowaniu wystroju wyspy handlowej. Partner otrzymuje wyłączność do prowadzenia wyspy handlowej w centrum handlowym, w którym zlokalizowany jest jego punkt sprzedaży.
Wtorek
03.03.2015
Tak w skrócie można opisać sklep Kreatywne Maluchy. Biznes sprawdza się na wyspie w centrum handlowym.
 

Działalność związana ze sprzedażą produktów dziecięcych jest o tyle trudna, że trzeba trafić nie tylko w gusta klientów – dzieci, ale także ich opiekunów. Pomysłodawca konceptu Kreatywne Maluchy twierdzi, że jemu się to udało. Potwierdzeniem są trzy punkty własne oraz trzy franczyzowe. Sklep łączy w sobie miejsce sprzedaży i jednocześnie zabawy.
- Pomysł narodził się na targach dziecięcych. Zobaczyliśmy jak rodzice reagują na stoisko, które oferuje zabawę wystawionymi produktami. Prace stworzone z PlayMais, czyli kreatywnego materiału wygladającego jak chrupek, dzieci mogły zabrać do domu. To był dobry pomysł na promocję naszego stoiska, które wyróżniało się od innych statystycznych stoisk – wspomina Marcin Skwarek, właściciel Kreatywnych Maluchów.

Pierwsza wyspa Kreatywnych Maluchów powstała w 2014 roku w Centrum Handlowym Fashion House w Sosnowcu. Kilkanaście dni później ruszył punkt w Gemini Park w Bielsku-Białej. Kolejne centra handlowe, w których działają już franczyzobiorcy to Silesia w Katowicach, Zakopianka w Krakowie i Karolinka w Opolu. Pierwsze otwarcie tego roku miało miejsce w Gliwicach. Do końca roku ma powstać jeszcze pięć wysp.
- Najatrakcyjniejsze są miejsca przy restauracjach. Dobrze, jeśli jest to pojedyncza wyspa, a nie jedna z wielu ustawiona ciągiem - wyjaśnia Marcin Skwarek.

W prowadzeniu punktu sprawdzi się zarówno osoba z doświadczeniem handlowym, jak i pedagogicznym. Inwestcja w biznes wynosi 24 tys. zł. Blisko połowę tej kwoty trzeba przeznaczyć na zakup mebli, a drugą część na zatowarowanie.
- Dobrze byłoby połączyć doświadczenie pedagogiczne z żyłką handlową, ale ważniejsze jest to drugie. Dzieci naturalnie wiedzą jak bawić się naszymi zabawkami, a rodzice doceniają dobrą prezentację stoiska - mówi franczyzodawca.

Zabawy organizowane na stoisku dla kilku osób nie wiążą się z koniecznością kontaktu z zarządcą dentrum handlowego. Jednak większe wydarzenia owszem.
- Wyspa przygotowana jest na mały event w połowie. Jeśli chcemy zrobić, aby wzięło w nim udział więcej dzieci, zgłaszamy kierownictwu centrum chęć zwiększenie liczby stolików. Dla dzieci przygotowane są materiały do zabawy PlayMais, czyli nożyk, ściereczka, tekturka oraz pianki kukurydziane, a w kuwetach piasek kinetyczny, pucholina i piaskolina. Prezentujemy także inne nietypowe produkty do zabawy, jak sprytna plastelina, kulkolinda czy aksamitny piasek - wylicza Marcin Skwarek.


POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Przedszkole czeka na start

Thanks For sharing this information. It’s Nice..!!! play solitaire

11 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Begin to write the dissertation

Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is...

2 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

This is really a great stuff for sharing. Keep it up .Thanks for sharing. color switch

5 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Przedszkole czeka na start

hat is exciting post and thank you for sharing. There are things here that I didn't think some time as of late. Because of cool such a position Kasauti Zindagi Ki Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

It’s remarkable to visit this web site and reading the views of all mates concerning this paragraph i much like this Kasauti Zindagi Ki Full Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

We stumbled over here from a different web page andi much it thought I might as well check things out. Bigg Boss 12 Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Galeria sztuki

Byliście kiedyś w galerii sztuki ? bardzo polecam można tam zobaczyć bardzo ciekawe dzieła sztuki które są zjawiskowe. Jeśli ktoś nie było to zachęcam się wybrać...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018