Na miejsca, gotowi, start

Go Sport oferuje klientom program lojalnościowy FeelGood, który daje im korzyści w postaci bonów rabatowych, specjalnych cen na wybrane produkty i dostępu do wcześniejszych wyprzedaży.
Środa
25.03.2015
Go Sport ruszył ze swoją ofertą franczyzową. Firma szuka zarówno inwestorów, jak i partnerów osobiście zarządzających sklepem.
 

Go Sport zarządza w naszym kraju siecią 26 sklepów, ale w najbliższym miesiącu przybędą dwa kolejne. Model franczyzowy sprawdził się we Francji, dlatego firma wdraża go także w Polsce, gdzie marka jest obecna już od 16 lat.
- Przetestowaliśmy nasz koncept w różnych warunkach ekonomicznych oraz lokalizacjach. Poszukujemy partnerów, których interesuje otwarcie jednego sklepu lub kilku w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, gdzie nie ma jeszcze sklepu GO Sport. Preferujemy centra handlowe, ale dopuszczamy także inne lokalizacje często odwiedzane przez klientów. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządcami nowych i dopiero co powstających obiektów. Przekazujemy franczyzobiorcy „przepis na biznes”, ale to głównie od jego zaangażowania zależy wynik finansowy sklepu – mówi Joanna Karda, dyrektor rozwoju Go Sport.

Asortyment Go Sport obejmuje akcesoria i sprzęt potrzebny do uprawiania praktycznie wszystkich dyscyplin sportu. W ofercie znajdują się m.in. torby, plecaki, namioty, odzież i obuwie sportowe, piłki do gry, rowery, narty i sprzęt fitness. Ale najszybciej rotują napoje, batoniki, drobne odżywki. Zimą najlepiej sprzedają się narty, deski snowboardowe i odzież narciarska, a także sprzęt i akcesoria fitness, wiosną – rowery, latem – kostiumy i akcesoria do nurkowania, a jesienią plecaki i cieplejsza odzież.

Franczyzodawca bardziej od zainteresowania sportem docenia u przyszłych partnerów doświadczenie biznesowe. Zadaniem franczyzobiorcy, który sam zajmie się prowadzeniem sklepu, jest bezpośredni kontakt z klientem i sprzedaż, kontrola zatowarowania oraz wdrażanie bieżących akcji marketingowych. Inwestycja w biznes wynosi 360 euro za metr kwadratowy lokalu. Wspomniana kwota obejmuje dostosowanie stanu surowego do standardów sieci, w tym przygotowanie wszystkich instalacji, postawienie ścianek działowych, wykonanie witryny, podłogi, oświetlenia, zakup mebli oraz wyposażenia. Właścicielem towaru pozostaje Go Sport. Franczyzobiorca może zatrudnić kierownika odpowiedzialnego za zarządzanie sklepem.

- Wśród jego obowiązków będą nie tylko kwestie administracyjne i kadrowe. Powinien on znać także kluby i organizacje sportowe działające w pobliżu jego sklepu. Musi się orientować jakie wydarzenia sportowe odbywają się w okolicy, ponieważ często współpracujemy z lokalnym środowiskiem sportowym. Powinien znać swoją konkurencję, ofertę i ceny, aby sygnalizować naszemu działowi zakupów konieczność wprowadzenia zmian w asortymencie oraz zmian wysokości ceny – wyjaśnia Joanna Karda.


POPULARNE NA FORUM

Mistrzowski Bus- ktoś coś słyszał?

Nic o tym nie słyszałem. ___________________ Prace inżynierskie - pisanie

2 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Akcesoria Rowerowe

Shimano robią świetne przerzutki. _____________________ < a href="http://pracelicencjackieinformatyka.org.pl/wyglada-pisanie-prac-dyplomowych/"> Pisanie prac licencjackich z informatyki

3 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Akcesoria Rowerowe

Excellent product, works well and good value for money for £7.99 during the first installation, it was reading the speed irractically, I googled the installation and found...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Mistrzowski Bus- ktoś coś słyszał?

Jest to kolekcja klocków konstrukcyjnych i unikatowych figurek nawiązujących do mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. W kolekcji znajdują się zeszyty, klocki do...

2 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Akcesoria Rowerowe

Witam, mam pytanie odnośnie osprzętu rowerowego czy jest jakiś fan MTB ? bo chciałbym kupić manetki Shimano XT m8000 i chciałbym zapytać czy są jeszcze jakieś...

3 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Polska biega. Kto na tym zarabia?

Ja sobie teraz zacząłem dodatkowo pływać, Vivapool - baseny i akcesoria sobie kupiłem i teraz dodatkowe pływanie w basenie po bieganiu.

7 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
4F rośnie w oczach

Ja sobie zamawiam sportowe rzeczy na e-Sportowiec - internetowy sklep rowerowy jest zdecydowanie wygodniej i kupuje to co chce i mam od razu z dostawą.

8 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
roll the ball

Missing the due date and not presenting your article on time can end up being extremely baffling and mortifying. www.essaylabs.co.uk In any case, you shouldn't be stressed in...

2 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2018
zobacz więcej na forum