02.04.2015

Biesiadowo Crazy Piramid Pizza Biesiadowo Crazy Piramid Pizza - prezentacja systemu

Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!

Firma PPHU „Wojtex” powstała w 1994 r. i od tej pory bardzo sukcesywnie się rozwija. Dzięki umiejętności trafnej analizy rynku oraz przewidywań potrzeb konsumentów, naszej firmie udało się rozbudować swoje portfolio, które w chwili obecnej składa się z 4 sieci gastronomicznych: dwóch sieci pizzerii - Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza, sieci restauracji serwującej dania z chrupiącego kurczaka Western Chicken oraz sieci smażalni ryb Rybkodajnia.

Historia działania naszej firmy w branży gastronomicznej rozpoczęła się w roku 2007, kiedy powstała pierwsza pizzeria pod szyldem Biesiadowo. Ogromny sukces, jakim się cieszył lokal serwujący pizzę w rozmiarze 57 cm oraz wielkie zainteresowanie ze strony przedsiębiorców spowodowało powstanie kilku kolejnych pizzerii. Następnym krokiem było stworzenie hurtowni, która miała zaopatrywać wszystkie lokale w produkty najwyższej jakości. Od samego początku zależało nam na wysokiej jakości serwowanych potraw.

Lokale Biesiadowo są utrzymywane w stylu tradycyjnej polskiej chaty, a oprócz pysznej pizzy serwowane w nich są dania z kebabem, przepyszne zapiekanki w rozmiarze 70 cm, kanapki oraz inne dania, które zdecyduje się wprowadzić franczyzobiorca.

Biesiadowo w Zielonce

Biesiadowo

W chwili obecnej na terenie Polski z powodzeniem funkcjonuje około 100 lokali pod szyldem Biesiadowo i ta liczba ciągle się zwiększa. Franczyzobiorców przyciąga bardzo korzystna oferta, której głównymi cechami są:

 • bardzo niski koszt inwestycji (od 42 tys. zł w lokal o powierzchni 70 kw.m) - powoduje to błyskawiczny zwrot zainwestowanych środków;
 • ź brak opłaty licencyjnej, marketingowej i innego rodzaju opłat pobieranych w większości systemów franczyzowych;
 • źopłata z tytułu franczyzy niezależna od wysokości
 • obrotów, która wynosi 1000 zł;
 • źpełne wsparcie ze strony franczyzodawcy, darmowe szkolenia;
 • i co najważniejsze - rozpocząć z nami współpracę może każdy, gdyż nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje zarówno franczyzobiorcę jak i jego personel do prowadzenia pizzerii.

restauracja Crazy Piramid Pizza

Crazy Piramid Pizza

W 2010 r. stworzyliśmy drugą sieć pizzerii Crazy Piramid Pizza. Powstała ona z myślą o ekspansji zagranicznej, a jej znakiem rozpoznawczym jest pizza w kształcie rożka. Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i osób chcących rozpocząć współpracę na zasadzie franczyzy.

Lokale Crazy Piramid Pizza są utrzymywane w stylu egipskim, a oprócz tradycyjnej pizzy serwowane w nich są dania z kebabem, przepyszne zapiekanki, kanapki oraz inne dania, które zdecyduje się wprowadzić franczyzobiorca.

W chwili obecnej z powodzeniem funkcjonuje około 11 lokali pod szyldem Crazy Piramid Pizza i ta liczba ciągle się zwiększa. Franczyzobiorców przyciąga bardzo korzystna oferta, której głównymi cechami są:

 • bardzo niski koszt inwestycji (od 42 tys. zł w lokal o powierzchni 70 kw.m) - powoduje to błyskawiczny zwrot zainwestowanych środków
 • brak opłaty licencyjnej, marketingowej i innego rodzaju opłat pobieranych w większości systemów franczyzowych
 • opłata z tytułu franczyzy niezależna od wysokości obrotów, która wynosi 1000 zł
 • pełne wsparcie ze strony franczyzodawcy, darmowe szkolenia
 • i co najważniejsze - rozpocząć z nami współpracę może każdy, gdyż nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje zarówno franczyzobiorcę jak i jego personel do prowadzenia pizzerii.

Zgłoszenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do wypełnienia i wysłania ankiety.

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł