02.04.2015

Western Chicken Western Chicken - prezentacja systemu

Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!

Western Chicken to znana sieć restauracji rodem z Dzikiego Zachodu. Przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz menu, w którym królują dania z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce.

Specjalnością restauracji Western Chicken jest wyśmienity kurczak serwowany w zestawach z frytkami, w kubełkach XXL lub w przepysznej tortilli. Ściśle opracowana receptura, odpowiedni dobór świeżych produktów oraz własna metoda marynowania mięsa pozwala uzyskać niesamowitą głębię smaku. Dzięki temu koncept Western Chicken wyróżnia się na rynku i konkuruje z największymi firmami w branży.

Western Chicken to gwarancja doskonałego smaku, który podbija serca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Pomysł na serwowanie kurczaka w panierce po amerykańsku w lokalach franczyzowych podbija rynek gastronomiczny. Obecnie pod marką Western Chicken z powodzeniem działa 15 lokali. Koncept oferuje najkorzystniejsze warunki dla osób chcących otworzyć własny biznes. Właśnie w tym tkwi sekret dynamicznego rozwoju sieci.

Głównym założeniem systemu franczyzowego Western Chicken jest umożliwienie franczyzobiorcy otwarcia restauracji przy minimalnym nakładzie finansowym. Najlepszy biznes nie musi oznaczać dużych inwestycji!

lokal Western Chicken z klientami

Western Chicken

Korzyści płynące ze współpracy z Siecią Western Chicken:

  • 100% wsparcia dla Partnerów na każdym etapie działania
  • wspólne działania marketingowe w ramach marki Western Chicken
  • sprawdzony model biznesowy
  • zyski przekraczające oczekiwania inwestorów
Zapraszamy do współpracy!

Zgłoszenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do wypełnienia i wysłania ankiety.

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł