06.05.2015

Tax Care TAX Care - prezentacja systemu

Wejdź do Programu Partnerskiego Tax Care!

Firma TAX Care S.A. działa na rynku od 2008 roku, jest zarządzana przez zespół dynamicznych managerów. Aktualnie sieć TAX Care S.A. to 33 oddziały stacjonarne, 27 zespołów mobilnych oraz 4 centra księgowe i oddziały lokalne, które łącznie obsługują ponad 15 000 klientów. Razem z Getin Bankiem i Idea Bankiem należy do grupy spółek zarządzanych przez Leszka Czarneckiego, jednego z największych polskich biznesmenów.

TAX Care S.A. tworzy innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz model biznesowy łączy usługi księgowe, świadczone przez licencjonowanych księgowych, z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczeń z elementem inwestycyjnym, a także dotacji i leasingów. Poza podstawową działalnością, polegającą na prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowej czy podatkowej, TAX Care S.A. oferuje szeroki wachlarz produktów finansowych, które pomagają przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesu.

Biuro Tax Care

Nasze doświadczenie, rozbudowany zespół księgowych oraz liczni klienci pozwalają na ciągły rozwój branży. Dążymy do kształtowania standardu obsługi księgowej w Polsce oferując rozwiązania nie tylko swoim klientom, Dzięki naszej propozycji biznesowej mogą z niego skorzystać klienci innych biur. Program Partnerski TAX Care to możliwość stworzenia nowej jakości na rynku i w otoczeniu biznesowym Twojej działalności.

Jeśli prowadzisz biuro księgowe przystępując do Programu Partnerskiego zyskujesz możliwość zwiększenia potencjału swojego biznesu. Otrzymujesz system księgowy on-line dla Siebie i panel z dostępem dla swoich klientów, wsparcie marketingowe, bezpłatny dostęp do szkoleń. Zakres usług poszerzasz o rozwiązania finansowe, które możesz zaoferować swoim klientom. Dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność na rynku propozycja jest szersza. Oferujemy prowadzenie biura księgowego pod marką TAX Care w formie niezależnego biznesu. Polega on na prowadzeniu obsługi księgowej podmiotów gospodarczych w połączeniu z doradztwem podatkowym i prawnym.

Na rynku jest 1,7 mln przedsiębiorstw, którzy potrzebują obsługi finansowo-księgowej. Pod logo TAX Care zwiększasz swoje szanse na pozyskanie nowych klientów!

biuro Tax CAre

Jak wygląda współpraca z TAX Care?

Dołączając do Programu Partnerskiego zwiększasz wartość swojej firmy!

Po przejściu procesu weryfikacji, masz możliwość wejścia do programu jako partner TAX Care. Możesz spodziewać się wzrostu jakości świadczonych usług, podniesienia prestiżu i wydajności swojego biura oraz poszerzenia oferty, którą przedstawisz swoim klientom.

Program Partnerski TAX Care to nowy kierunek rozwoju Twojego biznesu. Dzięki sprawdzonej strategii pomożemy Ci zwiększyć liczbę klientów i zyski. Dostęp do innowacyjnych rozwiązań i usług zagwarantuje przewagę konkurencyjną.

Prowadzisz biuro rachunkowe, jednak oferta skierowana do klientów ulega znacznemu rozszerzeniu. Zostanie wzbogacona o rozwiązania finansowe dostępne w TAX Care S.A.
W zależności od wybranego wariantu współpracy otrzymasz również dodatkowe wsparcie w wielu obszarach funkcjonowania biznesu. Już na początku możesz liczyć na:

  • Certyfikację TAX Care S.A.,
  • Dopasowanie oferty usług finansowych do klientów Twojego biura,
  • Aktywne podejście w oferowaniu produktów finansowych i usług dodatkowych,
  • Dostęp do technologii TAX Care S.A.,
  • Wsparcie marketingowe,
  • Szkolenia w Akademii Finansów TAX Care©.

Wykorzystując doświadczenie lidera, silną markę oraz sprawdzoną strategię masz wpływ na zmianę rynku usług księgowych. Skorzystaj z jednego z naszych pakietów współpracy. Wybór należy do Ciebie!

biznesmen Tax Care

Pakiety do wyboru

I Partner TAX Care

Partner TAX Care to współpraca oparta o zasady umowy agencyjnej. Korzyści płynące ze współpracy przełożą się bezpośrednio na finanse Twoich klientów.

II Ekspert TAX Care

Ekspert TAX Care to współpraca na wyższym poziomie przygotowana dla wyselekcjonowanej grupy partnerów w danym regionie.

III Premium TAX Care

Premium TAX Care to najbardziej prestiżowa forma współpracy. Prowadząc jedną z naszych placówek w Programie Partnerskim Tax Care gwarantujesz sobie i zespołowi sukces.

Są z nami

=====================================================================================

piktogram

Mirosław Kucharski, UNTAXA Biuro Finansowo-Rachunkowe Doradztwo Podatkowe, partner TAX CARE

W stale zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, w sytuacji wzrostu konkurencji na rynku oraz ciągle wzrastających wymagań klientów nieuchronne staje się działanie w oparciu o model korporacyjny. Funkcjonowanie pod marką TAX Care umożliwi identyfikację naszego biura, jako członka globalnej platformy księgowej. Współpraca z TAX Care S.A. pozwoli nam na świadczenie usług na wyższym poziomie, bardziej kompleksowo i profesjonalnie.

=====================================================================================

piktogram

Wioletta Jaros-Cichoń, Biuro Rachunkowe Rachmistrz Stawiamy na długofalową współpracę i identyfikację z klientem, a co za tym idzie spełnienie jego oczekiwań. Gwarantuje to oferowana wszechstronność usług księgowych, profesjonalizm, nowoczesność i bezpieczeństwo. W naszej branży nie można stać w miejscu, trzeba się stale rozwijać. Współpraca z Tax Care S.A. daje taką możliwość. Moi klienci otrzymują łatwy dostęp do szerokiego zakresu usług finansowych, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia naszą ofertę. Ważną rolę odgrywa również promocja naszych biur wśród klientów Tax Care S.A. Ponadto dostęp do szkoleń oraz wsparcie merytoryczne zwiększy konkurencyjność i zapewni wysoki poziom świadczonych przez nas usług, umacniając jeszcze bardziej naszą pozycje na rynku.

=====================================================================================

Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej lub zadzwoń: 22 101 42 39

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł