Z Play Krismilton można współpracować, otwierając salon, stoisko w sklepie lub jako doradca biznesowy.
Wtorek
16.06.2015
Play Krismilton rozbudowuje sieć doradców biznesowych.
 

W tej chwili dla Play Krismilton, autoryzowanego dealera operatora komórkowego sieci Play, pracuje 33 doradców biznesowych. To handlowcy, odpowiedzialni za pozyskiwanie i utrzymywanie klientów biznesowych.
– Prowadzimy właściwie ciągły nabór doradców. To bardzo rozwojowy kanał sprzedaży – tłumaczy Tomasz Kocur, współwłaściciel Play Krismilton.

Aby zostać jednym z doradców, trzeba prowadzić własną działalność gospodarczą, mieć samochód, najlepiej też doświadczenie w branży i własną bazę klientów.
– Ale ten ostatni wymóg nie jest konieczny. Bywają osoby, które przyszły do nas bez doświadczenia w tego rodzaju działalności i świetnie dały sobie radę, budując bazę klientów od podstaw – mówi Tomasz Kocur. - Wszystkim zapewniamy bezpłatne szkolenia. Nasi doradcy zarabiają na prowizjach.

Salon czy stoisko?

Play Krismilton ma obecnie w Polsce 55 salonów.
– W tej chwili pracujemy nad podniesieniem ich efektywności. Oczywiście w miarę możliwości będziemy chcieli otwierać kolejne – dodaje Tomasz Kocur. – Jednak faktem jest, że rynek w dużych miastach jest już mocno nasycony. Możliwością aktywnego rozwoju jest dzisiaj uruchamianie placówek w mniejszych miejscowościach.

W małym mieście salon może jednak mieć problemy z utrzymaniem się na rynku. Dlatego odpowiedniejszym konceptem jest w tym przypadku kolejna propozycja Play Krismilton, czyli tzw. alternatywne kanały sprzedaży. Chodzi o stoiska, które można uruchamiać w już istniejących sklepach, np. z akcesoriami telefonicznymi, sprzętem komputerowym czy RTV. Obecnie Play Krismilton ma ich w Polsce dziewięć.

Stoisko powinno mieć 6 m2 powierzchni. Wizualizacja ma być zgodna ze standardami sieci, utrzymana w fioletowo białej kolorystyce, odpowiednio oznakowana logo operatora, wykonana według stałego projektu. Meble franczyzobiorca kupuje na swój koszt, u wskazanych przez licencjodawcę dostawców. Całkowita kwota potrzebna na start to ok. 10 tys. zł. Nie ma opłaty licencyjnej. Franczyzobiorca zarabia na prowizji od podpisanych umów. Punkt zapewnia ten sam zakres usług i produktów, co każdy salon. Franczyzodawca zapewnia szkolenie i pomaga przygotować sklep do uzyskania koniecznej autoryzacji operatora sieci Play. Według zapewnień licencjodawcy, inwestycja zwraca się najczęściej po sześciu miesiącach.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Rzeczywiście. Praca na słuchawkach jest bardzo ciężka! __________________________ Prace licencjackie z Kosmetologii

13 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
AVANS

Ten Avans to jeszcze istnieje? ________________________ Pisanie prac licencjackich z kosmetologii

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Play rośnie w oczach

Faktycznie wygląda to nie najgorzej - [url]https://www.spidersweb.pl/2018/02/play-wyniki-2017.html[/url]. Ja jestem zadowolony z ich oferty

5 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
AVANS

Avans to fajne sklepy. Warto je sprawdzić. _________________ Tematy prac z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Sferis powiększa sieć

To jest bardzo ryzykowny biznes. Obecnie wszystko ludzie kupują w internecie. _____________________ Tematy prac licencjackich z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

There are some nuances of this business, which you have to examine yourself and experience so that the employee does not do you a trumpet or overeat work. happy wheels

12 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018