W tej chwili istnieją dwie placówki własne Cyfrowej Akademii oraz 18 franczyzowych. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży od lat 7 do 19 oraz dla dorosłych.
Poniedziałek
15.06.2015
Wakacje wcale nie muszą oznaczać zastoju w branży edukacyjnej. Franczyzobiorcy Cyfrowej Akademii w ubiegłym roku mieli pełne ręce roboty podczas półkolonii. Wygląda na to, że teraz będzie podobnie.
 

– Kursy informatyczno-komputerowe to niszowy produkt – przyznaje Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC, która jest właścicielem konceptu nie tylko Cyfrowej Akademii, ale także Szkoły Matematyki 2plus2. – Wśród zajęć dodatkowych są na dalszych miejscach niż np. języki obce czy nawet matematyka. Dlatego uważam, że są świetną opcją uzupełniającą dla tych, którzy już prowadzą szkoły matematyczne.

W tej chwili działają dwie placówki własne Cyfrowej Akademii oraz 18 franczyzowych. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży od lat 7 do 19 oraz dla dorosłych. Kursanci uczą się programowania komputerowego, tworzenia gier i aplikacji mobilnych, stron internetowych, animacji komputerowych, a także cyfrowej obróbki obrazu edycji dźwięku oraz obrazu. W trzech oddziałach wprowadzana jest też nowość – kursy druku w 3D. Zaczną się podczas półkolonii, później wejdą do standardowej oferty.

Licencja za złotówkę

W tej chwili franczyzobiorcy Cyfrowej Akademii żyją właśnie przygotowywaniem oferty wakacyjnej. O ile bowiem matematyki dzieci niekoniecznie chcą się uczyć w wakacje, o tyle kursy komputerowe są dla nich atrakcyjne.
– W ubiegłym roku tylko w naszym macierzystym szczecińskim oddziale mieliśmy siedem grup półkolonijnych. Każda grupa to oddzielny turnus, więc pracowaliśmy przez całe wakacje – mówi Marcin Kruszyński. – W tym roku prawdopodobnie będzie podobnie. Zapisy trwają, niektóre grupy są już zamknięte.

Licencja na prowadzenie Cyfrowej Akademii kosztuje złotówkę.
– Nie chcemy pobierać opłat wstępnych, bo zdajemy sobie sprawę, że franczyzobiorca będzie musiał zainwestować w sprzęt komputerowy – tłumaczy Marcin Kruszyński.

Kupno komputerów to wydatek do 15 tys. zł. Zajęcia odbywają się w ośmioosobowych grupach. Wystarczy na nie sala wielkości 15 m2. Koniecznie trzeba zatrudnić nauczycieli informatyki.


POPULARNE NA FORUM

Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

There are so many sites that I allude to for investigate. They give data in the article frame, an extraordinary way for sure. Their Affordable Essays are long and loaded with...

6 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

10 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Really I Appreciate The Effort You Made To Share The Knowledge. This Is Really A Great Stuff For Sharing. Keep It Up. Thanks For Sharing. Αληθινή Ιστορία...

5 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Przedszkole czeka na start

Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when...

12 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. play solitaire

5 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Przedszkole czeka na start

Thanks For sharing this information. It’s Nice..!!! play solitaire

12 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Begin to write the dissertation

Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is...

2 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

This is really a great stuff for sharing. Keep it up .Thanks for sharing. color switch

6 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018