Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, podmiot gospodarczy, działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też np. grupa sprzedażowa.
Czwartek
16.07.2015
Telecentrum, autoryzowany partner Netii, chce zbudować sieć sprzedaży, obejmującą wszystkie województwa.
 

Telecentrum zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych operatora Netia. W tej chwili ma trzy własne placówki call center (w Nidzicy, Działdowie i Zawierciu) oraz cztery jednostki partnerskie, do tego kilkudziesięciu specjalistów ds. sprzedaży na terenie całej Polski. Ale plany na przyszłość są bardziej ambitne.
– Poszukujemy partnerów, którzy chcieliby pracować zarówno w kanale telesprzedaży, jaki i sprzedaży bezpośredniej, w systemie D2D (door to door – przyp. red.) – mówi Maja Pietrowska, dyrektor sprzedaży Telecentrum. – W województwie warmińsko-mazurskim, gdzie jest nasza główna siedziba, możemy nawiazać współpracę z nieograniczoną liczbą osób. Ale naszym głownym celem jest zbudowanie sieci partnerów na terenie całej Polski. Chcemy mieć współpracowników w każdym województwie. 

Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, jak i właściciel, np. działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też grupa sprzedażowa z liderem.
– Może to być również ktoś, kto sprzedaje usługi innego operatora, ale nie ma w umowie zakazu konkurencji. Z naszej strony nie będzie to stanowiło problemu – zapewnia Maja Pietrowska. – Sprzedaż naszych usług można też prowadzić np. w punkcie serwisowania czy sprzedaży komputerów.

Z doświadczeniem i bez

Telecentrum zapewnia, że akceptuje różne formy współpracy, począwszy od umowy zlecenia, agencyjnej, przez kontrakt menedżerski, na umowach o pracę skończywszy. Zarabia się głównie na prowizjach od pozyskanych klientów. Wysokość prowizji jest uzależniona od różnych czynników, m.in. rodzaju sprzedanego produktu, okresu, na jaki podpisana została umowa.

– Warunki finansowe i dodatkowe benefity ustalamy indywidualnie z każdym zainteresowanym partnerem – dodaje Maja Pietrowska.

Telecentrum Sp. z o.o. obsługuje głównie klientów biznesowych, ale partnerzy zajmowaliby się także sprzedażą usług dla klientów indywidualnych. W ofercie są m.in. usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, internetu mobilnego i stacjonarnego oraz telewizji kablowej, a także usługi zaawansowane, dedykowane klientom biznesowym.
– Nawiązując z nami współpracę nie trzeba ponosić żadnych kosztów, nie wymagamy opłat za podpisanie umowy czy szkolenia. Do pracy wystarczy właściwie laptop i telefon – dodaje Maja Pietrowska. – Oczywiście znajomość rynku telekomunikacyjnego jest mile widziana. Nie jest to jednak wymóg konieczny, nie odrzucamy osób, które dopiero chcą zdobywać doświadczenie.

 


POPULARNE NA FORUM

Play ma plan

Your blog is great. I read a lot of interesting things from it. Thank you very much for sharing. Hope you will update more news in the future. the happy wheels games geometry...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.05.2018
Play ma plan

Your blog is great. I read a lot of interesting things from it. Thank you very much for sharing. Hope you will update more news in the future. Yahoo sign up

6 wypowiedzi
ostatnia 26.05.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018