Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, podmiot gospodarczy, działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też np. grupa sprzedażowa.
Czwartek
16.07.2015
Telecentrum, autoryzowany partner Netii, chce zbudować sieć sprzedaży, obejmującą wszystkie województwa.
 

Telecentrum zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych operatora Netia. W tej chwili ma trzy własne placówki call center (w Nidzicy, Działdowie i Zawierciu) oraz cztery jednostki partnerskie, do tego kilkudziesięciu specjalistów ds. sprzedaży na terenie całej Polski. Ale plany na przyszłość są bardziej ambitne.
– Poszukujemy partnerów, którzy chcieliby pracować zarówno w kanale telesprzedaży, jaki i sprzedaży bezpośredniej, w systemie D2D (door to door – przyp. red.) – mówi Maja Pietrowska, dyrektor sprzedaży Telecentrum. – W województwie warmińsko-mazurskim, gdzie jest nasza główna siedziba, możemy nawiazać współpracę z nieograniczoną liczbą osób. Ale naszym głownym celem jest zbudowanie sieci partnerów na terenie całej Polski. Chcemy mieć współpracowników w każdym województwie. 

Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, jak i właściciel, np. działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też grupa sprzedażowa z liderem.
– Może to być również ktoś, kto sprzedaje usługi innego operatora, ale nie ma w umowie zakazu konkurencji. Z naszej strony nie będzie to stanowiło problemu – zapewnia Maja Pietrowska. – Sprzedaż naszych usług można też prowadzić np. w punkcie serwisowania czy sprzedaży komputerów.

Z doświadczeniem i bez

Telecentrum zapewnia, że akceptuje różne formy współpracy, począwszy od umowy zlecenia, agencyjnej, przez kontrakt menedżerski, na umowach o pracę skończywszy. Zarabia się głównie na prowizjach od pozyskanych klientów. Wysokość prowizji jest uzależniona od różnych czynników, m.in. rodzaju sprzedanego produktu, okresu, na jaki podpisana została umowa.

– Warunki finansowe i dodatkowe benefity ustalamy indywidualnie z każdym zainteresowanym partnerem – dodaje Maja Pietrowska.

Telecentrum Sp. z o.o. obsługuje głównie klientów biznesowych, ale partnerzy zajmowaliby się także sprzedażą usług dla klientów indywidualnych. W ofercie są m.in. usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, internetu mobilnego i stacjonarnego oraz telewizji kablowej, a także usługi zaawansowane, dedykowane klientom biznesowym.
– Nawiązując z nami współpracę nie trzeba ponosić żadnych kosztów, nie wymagamy opłat za podpisanie umowy czy szkolenia. Do pracy wystarczy właściwie laptop i telefon – dodaje Maja Pietrowska. – Oczywiście znajomość rynku telekomunikacyjnego jest mile widziana. Nie jest to jednak wymóg konieczny, nie odrzucamy osób, które dopiero chcą zdobywać doświadczenie.

 


POPULARNE NA FORUM

Sferis powiększa sieć

Great share, your blog is awesome! Dream League Soccer 2018 Kits

8 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2018
Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

8 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018