Legalne konopie? Tylko we franczyzie

Oferowane przez nas kosmetyki, oleje czy produkty spożywcze są legalne i bezpieczne - zapewnia Łukasz Dzieciaczek, polski masterfranczyzodawca.
Piątek
10.07.2015
Konopna Farmacja sprzedaje maści, oleje, a nawet makarony wyrabiane z konopi siewnej. Polski franczyzodawca zapewnia, że ten niszowy biznes jest w 100 proc. legalny.
 

Na początek należy rozwiązać wszelkie wątpliwości tych, którzy konopie siewną mogą uważać za produkt nielegalny i mający związek z narkotykami. Konopie siewne, które producent wykorzystuje do wytwarzania swoich kosmetyków i środków spożywczych, nie są tą samą rośliną, z której produkuje się narkotyki. Są pozbawione związku THC - tetrahydrokanabinolu, który powoduje stan odprężenia organizmu, zmienioną percepcję czy wzmożony apetyt. Posiada za to duże stężenie CBD - kanabidiolu, który charakteryzuje się dużymi wartościami odżywczymi. Produkty są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i kobiet w ciąży, są bowiem w pełni naturalne.
Zawsze na początku potencjalni franczyzobiorcy pytają nas  o legalność tego typu produktów. Zapewniamy, że nie ma żadnych obaw. Oferowane przez nas kosmetyki, oleje czy produkty spożywcze są legalne i bezpieczne – zapewnia Łukasz Dzieciaczek, polski masterfranczyzodawca.  – W naszym sklepie w Katowicach raz odbyła się kontrola policji. Znak na szyldzie skłania funkcjonariuszy do sprawdzenia, czy nie oferujemy klientom produktów o zakazanym składzie. Jednak takich nieprawidłowości w żadnym z naszych sklepów nie wykryto. Wszystko jest legalne, a kontrola  w naszej placówce nigdy się nie powtórzyła.

Oryginalny koncept znajduje też coraz większe uznanie wśród klientów – mimo początkowej nieufności.
Do najlepiej sprzedających się produktów należą oleje z konopi, maści, liście i mydła. W sprzedaży mamy też takie produkty, jak makaron z mąki konopnej. Ma on zarówno dużo wartości odżywczych, jak i ciekawe walory smakowe. Klienci często na początku podchodzą do tych produktów z ciekawością, ale też dużą ostrożnością. Później przekonują się o zdrowotnych właściwościach konopii i wracają do nas po kolejne zakupu – mówi Łukasz Dzieciaczek.

Koszt inwestycji we własny sklep marki Konopna Farmacja to 53 tys. zł netto, czyli ok. 65 tysięcy brutto. Oprócz tego franczyzobiorca powinien przeznaczyć 17 tys. zł brutto na zatowarowanie. Franczyzodawca nie pobiera żadnych bieżących opłat, a jego zysk pochodzi z 30-proc. marży, jakie nakłada na produkty sprzedawane partnerom. Są one sprowadzane z Czech.

Franczyzobiorca musi też dysponować własnym lub wynajętym lokalem, który zostaje tylko zatwierdzony przez polskiego masterfranczyzodawcę, a później przystosowany do wymogów sieci. W tej chwili na terenie Polski działa 5 sklepów sieci: w Katowicach, Rzeszowie, Rybniku, Nowym Targu i Poznaniu. Kolejne będę otwierane między innymi w Warszawie, Krakowie i Płocku. Konopna farmacja szuka franczyzobiorców na terenie miast powyżej 100 tys. mieszkańców. 


Milena Trojanowska
Milena Trojanowska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Psychoterapia

All Arcade Games, see more at this link: https://games.lol/arcade/

9 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

A Fantastic Website Consistently comes-up with new and exciting information Although reading That I have Believe this blog is have those quality that qualify a Weblog to be a...

29 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Będąc w związku z Wilsonem przez siedem lat PROBLEMÓW AKHERETEMPLE@gmail.com lub zadzwoń / WhatsApp: +2349057261346

Będąc w związku z Wilsonem przez siedem lat, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo go pragnąłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2018
impossible game

The forum you shared is wonderful and very meaningful, I hope it will be widely deployed. slither io

10 wypowiedzi
ostatnia 13.11.2018
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

PayMyDoctor is an online portal where you can pay your medical bills online. Using PayMyDoctor, you can pay your bills easily and quickly. paymydoctor | www.paymydoctor.com

29 wypowiedzi
ostatnia 13.11.2018
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

Hi buddies, it is great written piece entirely defined, continue the good work constantly. Warmtepomp verwarming

29 wypowiedzi
ostatnia 12.11.2018
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

Thank you so much for ding the impressive job here, everyone will surely like your post. Hoe werkt een warmtepomp

29 wypowiedzi
ostatnia 10.11.2018
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

Wonderful illustrated information. I thank you about that. No doubt it will be very useful for my future projects. Would like to see some other posts on the same subject! home page

29 wypowiedzi
ostatnia 09.11.2018