Rozpocznij współpracę z DUON

DUON to lider wśród niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego.
 

Spółka zanotowała w 2014 roku ponad pół miliarda przychodów i blisko 20 mln zł zysku netto. Istotą działalności firmy jest sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego firmom na terenie całej Polski.

DUON wykorzystuje fakt, że od 2007 roku każdy klient może zmienić swojego sprzedawcę energii. O tym, że robi to skutecznie najlepiej świadczy fakt, że od momentu wejścia w życie pierwszych umów sprzedaży energii, czyli końcówki 2011 roku, kurs akcji spółki wzrósł o około 400 proc.

Obecnie spółka aktywnie poszukuje przedsiębiorców, którzy będą oferować energię elektryczną i gaz ziemny od DUON – Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z wszystkimi osobami z zacięciem sprzedażowym, które są gotowe stworzyć i zarządzać zespołami handlowców – deklaruje Katarzyna Benc odpowiedzialna w DUON za rozwój sieci Partnerów Biznesowych  – W Polsce działa około miliona małych i średnich firm, ale tylko 140 tysięcy z nich zdecydowało się zmienić sprzedawcę prądu, w przypadku gazu ta statystka jest jeszcze gorsza. Oznacza to, że ponad 80% polskich przedsiębiorców wciąż czeka na tańszą energię od DUON, dlatego tak bardzo zależy nam rozbudowie naszych kanałów sprzedażowych.

Każdy, kto nawiąże współpracę z DUON może liczyć na wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń z rynku energii elektrycznej i gazu, jak również szkoleń sprzedażowych i produktowych. Do tego wszyscy Partnerzy Biznesowi mają swojego dedykowanego opiekuna, który pomaga określić cele biznesowe i je zrealizować. Rozpoczęcie współpracy z DUON nie wymaga wkładu finansowego, wręcz przeciwnie, to DUON inwestuje w Partnera wyposażając go w materiały promocyjne dla potencjalnych klientów, jak również w dostęp do systemu CRM pozwalającego zarządzać relacjami z klientem oraz własnymi handlowcami.  Sprzedaż energii dla DUON to na pewno biznes dla tych, którzy bardzo szybko chcą zostać milionerami, ponieważ zgodnie z deklaracjami  Katarzyny Benc najlepsi sprzedawcy w trakcie roku generują przychody przekraczające 1 mln zł. 

Kto ma największe szanse, aby zgarnąć milion złotych z prowizji za pozyskanych klientów? Wbrew pozorom nie jest wymagane doświadczenie w energetyce. Najważniejsi Partnerzy DUON wcześniej zajmowali się sprzedażą ubezpieczeń i usług telekomunikacyjnych. Sukces osiągnęli dzięki temu, że uwierzyli iż energetyka nie jest czarną magią, a prąd to produkt jak każdy inny. Każdy, kto chce podążać ich śladem może skontaktować się z DUON pod adresem katarzyna.benc@duon.pl lub pod numerem 58 35 09 479.

Później powinno pójść już z górki, spotkanie inicjujące, uzgodnienie warunków umowy, a następnie szkolenie wdrożeniowe i już można pomagać polskim przedsiębiorcom obniżać koszty energii i gazu. Przy okazji zarabiając konkretne pieniądze. 

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Duon.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank