Pracowite wakacje Quiosque

Firma PBH, właściciel marki Quiosque, do końca roku planuje jeszcze kilkanaście otwarć.
Wtorek
01.09.2015
Odzieżowy franczyzodawca otworzył w sierpniu dwa nowe sklepy. Zapowiada intensywną końcówkę roku.
 

Jasło i Otwock – w tych miastach pojawiły się w sierpniu salony odzieżowe pod szyldem Quiosque. Oba należą do franczyzobiorców. Dzięki tym otwarciom sieć powiększyła się do 114 sklepów. Sklep w Jaśle został zaaranżowany według najnowszego konceptu marki Quiosque, w którym dominuje jasna kolorystyka, subtelne, kobiecie elementy zaprojektowane specjalnie z myślą o odwiedzających go klientkach. Mieści się w Galerii Jasło.
To największe centrum handlowe w tym mieście. Widzimy w nim duży potencjał – mówi Aleksandra Podsiadła, menedżer ds. ekspansji Quiosque.

Drugi z nowy sklepów mieści się w  typowej „ulicznej” lokalizacji. Otwarty został przy ul. Karczewskiej w Otwocku w lokalu o powierzchni 160 m2. Wprowadzono w nim liczne udogodnienia dla klientek, jak np. większe przebieralnie, w tym jedną dedykowaną dla matki z dzieckiem oraz specjalne miejsce dla osoby towarzyszącej.
Otwock, jako podwarszawskie miasto, to miejsce o wysokim potencjale handlowym, dające nam dużo możliwości. Otwarcie salonu w tym miejscu wpisuje się w naszą strategię, która zakłada, że jesteśmy łatwo dostępni, blisko klientek. Posiadamy salony nie tylko w dużych aglomeracjach, jak chociażby Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, ale także w mniejszych miejscowościach – mówi Aleksandra Podsiadła.

W sierpniu firma PBH, właściciel Quiosque, podpisała też umowę najmu lokalu w centrum handlowym Gemini Park Bielsko-Biała. Po uruchomieniu salon sieci konkurować będzie z takimi markami, jak m.in. Monnari, Mohito, H&M, Reserved czy Greenpoint.

Oferta marki Quiosque jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami. Aby zostać franczyzobiorcą sieci należy posiadać lokal o powierzchni od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji wynosi, w zależności od stanu lokalu, od 1 tys. zł do 2,5 tys. zł na 1 m2 powierzchni. Oprócz kosztów związanych z przygotowaniem lokalu, franczyzobiorcy powinni w biznesplanie uwzględnić także opłatę wstępną za projekt architektoniczny, pomoc w otwarciu oraz marketing w wysokości 19,5 tys. zł. netto. Muszą też wnieść na rzecz franczyzodawcy zabezpieczenie w postaci weksla in blanco oraz kaucji zwrotnej lub gwarancji bankowej  w kwocie 40 tys. zł. Jak podaje franczyzodawca, inwestycja w biznes pod szyldem Quiosque powinna zwrócić się w trzy lata.


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

warto ale zależy z jakim towarem i w jakiej cenie .ważna jest tez lokalizacja [url=http://wp.eu]wp[/url]

74 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Najlepiej kupowac odzież szytą w Polsce. W ostatnich latach pojawiło się parę dobrych firm, które tworzą bardzo dobrą odzież dla sportowców. Cenowo też nie...

48 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

To nie moja dziedzina, więc nie wiem zbyt wiele. Dziękuję za informację. imgrum

6 wypowiedzi
ostatnia 17.08.2018
Powrót po wielu latach

This "thanksgiving" devour was not rehashed the next year. Be that as it may, in 1623, amid an extreme dry spell, the travelers accumulated in a supplication benefit, appealing...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018
Ubrania bez komentarza

Thank you for another great article. The place else may anybody get that type of info in such an ideal method of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m at...

9 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018