Dążymy do tego, aby inwestycja w naszą franczyzę zwracała się już w ciągu 6 miesięcy
Mariusz Włoczkowski z DepilConcept
Piątek
11.09.2015
Jeden z franczyzowych gabinetów DepilConcept poprawił o ponad 25 proc. rekordowy wynik sprzedaży.
 

W sierpniu, czyli teoretycznie w jednym z najsłabszych miesięcy w branży kosmetycznej, dwa gabinety DepilConcept pobiły wcześniejszy rekord sprzedaży, z czego jeden o ponad 25 proc. Franczyzodawca podkreśla, że jeden z sierpniowych liderów osiągnął taki rezultat zaledwie w ciągu kilku miesięcy od otwarcia.

– Dążymy do tego, aby inwestycja w naszą franczyzę zwracała się już w ciągu sześciu miesięcy. Ci, którzy rzeczywiście stosują know-how sieci w codziennej pracy realizują ten plan – mówi Mariusz Włoczkowski, dyrektor rozwoju franczyzy DepilConcept.

Ruch w specjalistycznych salonach depilacji to jak uważają przedstawiciele firmy zasługa zwiększonego nacisku na efektywność działań i nadzoru ze strony franczyzodawcy.

Stoimy na straży biznesu i konsekwentnie wspieramy naszych franczyzobiorców, ich sukces to najlepsza nagroda za naszą pracę – wyznaje Marta Szymczak, masterfranczyzodawca sieci DepilConcept w Polsce.

W gabinecie DepilConcept podstawową usługą jest fototerapia, którą wykonuje się za pomocą intensywnych impulsów światła technologią IPL. Depilacja jednej partii ciała kosztuje 65 zł. Jak podaje franczyzodawca średnio w miesiącu z usług salonu korzysta od 62 do 137 klientek.

Oprócz fotodepilacji stosowana jest również tradycyjna depilacja woskiem oraz enzymami roślinnymi, ale cała oddzielna gałąź to fototerapia skóry: fotoodmładzanie (redukcja zmarszczek i odbudowa skóry), redukcja przebarwień, naczynek, trądziku.

W porównaniu do ubiegłego roku średnia sprzedaż usług w sieci wzrosła o 18 procent. Wyniki mobilizują franczyzobiorców do otwierania kolejnych gabinetów w swoich miastach. Prawie połowa partnerów prowadzi już więcej niż jeden lokal.

Na otwarcie gabinetu DepilConcept potrzeba ok. 70 tysięcy złotych. Cena uwzględnia zakup licencji, urządzenie lokalu oraz pakiet szkoleń dla franczyzobiorcy i jego pracowników. Do końca roku otwartych ma być kolejnych 7 salonów z czego 3 to kolejne salony obecnych franczyzobiorców.


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018
Wyspy manicurowe

A z jakich akcesoriów do manicure'u korzystacie? Ja bardzoe często robię zamówienie na NailsCompany.eu. Ostatnio kupiłam tam efekt holo na paznokcie

16 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018