Jednym z kluczowych benefitów współpracy z nami jest prowadzenie działalności pod znaną Polakom od ponad 20 lat marką. Kolejnym są wysokie prowizje za sprzedaż naszych usług.
Tomasz Boncol, zastępca dyrektora rozwoju sprzedaży Multimedia Polska S.A.
Poniedziałek
21.09.2015
O współpracy z firmą Multimedia Polska opowiada Tomasz Boncol, zastępca dyrektora rozwoju sprzedaży.
 

Kto może zostać partnerem Multimedia Polska?
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli punktów handlowych z branży usługowej, komputerowej, serwisów GSM, RTV/AGD oraz agencji ubezpieczeń. Chętnie nawiążemy także współpracę z właścicielami sieci sprzedaży bezpośredniej, którzy posiadają własnych handlowców i są zainteresowani dołączeniem usług sieci Multimedia Polska do swojej oferty.

Co należy zrobić, aby przystąpić do współpracy?
Podstawowym wymogiem jest prowadzenie działalności gospodarczej – najlepiej w obszarze usług lub handlu. Dodatkowym atutem jest posiadanie lokalu handlowego.

Jaki jest koszt inwestycji?
Przystąpienie do programu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnym inwestycjami. Nasi partnerzy są też zwolnieni z opłat licencyjnych.

Jakie benefity przygotowali Państwo dla partnerów?
Jednym z kluczowych benefitów współpracy z nami jest prowadzenie działalności pod znaną Polakom od ponad 20 lat marką. Kolejnym są wysokie prowizje za sprzedaż naszych usług. Wśród zalet warto wymienić także szybkie nawiązywanie współpracy – bez zbędnych formalności. Wszyscy nasi partnerzy są pod opieką dedykowanego koordynatora, który zapewnia im pełne wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Uczestniczą w bezpłatnych szkoleniach i we wspólnych akcjach promocyjnych. W ramach współpracy zapewniamy także bezpłatne obrandowanie punktu handlowego oraz materiały marketingowe. Ponadto nasi partnerzy mogą liczyć na atrakcyjny system motywacyjny oraz program lojalnościowy.

W czym upatrujecie swoją wartość dla partnerów?
Jesteśmy czołowym ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych. Naszym wyróżnikiem jest doświadczenie – od ponad 20 lat dostarczamy do polskich domów telewizję cyfrową, szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, a także telefonię stacjonarną i komórkową. Konsekwentnie umacniana silna pozycja naszej grupy na rynku oraz rzetelne podejście do klienta pozwoliły nam zbudować zaufanie już blisko miliona klientów. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat łączna wartość inwestycji, które przeznaczyliśmy na akwizycje oraz modernizację i rozbudowę infrastruktury telekomunikacyjnej, wyniosła około 750 mln zł. Jesteśmy rzetelnym partnerem i sprzedawcą. Posiadamy Certyfikat Sprzedawcy Energii Towarzystwa Obrotu Energią oraz spełniamy wymagania Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej TOE.


POPULARNE NA FORUM

Agencja marketingowa - czy warto?

Ja na początku nie byłam przekonana czy to nie będzie wydawanie pieniędzy w błoto taka agencja marketingowa. Mąż mnie w sumie przekonał, żeby spróbować i zamówiłam...

8 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Sale na konferencje i spotkania

Bardzo istotne jest, żeby wybrać na taką okoliczność odpowiednie miejsce. Nie może tam panować jakiś chaos, czy ogólnie źle się prezentować takie miejsce. Moim...

3 wypowiedzi
ostatnia 12.08.2018
Agencja marketingowa - czy warto?

Jasne że warto, kiedyś zastanawiała mnie reklama Lubliniec niby małe miasteczko ale reklamę trzeba robić. Postawiłem na marketing i pozycjonowanie stron internetowych....

8 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018
Jak pozycjonować stronę internetową?

nie wystarczy sama optymalizacja, trzeba też dodawać linki, pozycjonowanie stron Opole żeby widoczność rosła. Dodawać zaplecza i wiele innych.

185 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018
Jaka drukarnia online?

Ostatnio drukowałem w https://www.drukowalnia.pl/, też spoko opcja, już następnego dnia wszystko było gotowe.

141 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2018
Sklep internetowy w modelu dropshipping?

Wszystkie te problemy można załatwić przy pomocy porządnej platformy e-commerce, gdzie zapewniona jest płynna łączność z dostawcami dlatego nie musimy się martwić o...

87 wypowiedzi
ostatnia 01.08.2018
MyDej reklama na torbach - wasze opinie

Firma http://ecobagnetwork.eu/ ma ciekawe pomysły na torby z nadrukiem. Wystarczy chociaż lekko ich nakierowac na swój pomysł a mogą wykonać ciekawy gadżet marketingowy.

19 wypowiedzi
ostatnia 01.08.2018
Jaki internet do firmy?

Właśnie widziałam na ich stronie. Ja myślałam o pakiecie tym biznes Pro 400 i tam jest jeszcze Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla 10 komputerów i bon na 100zł. Oferta warta...

4 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018