21.09.2015

Dodatkowy biznes, większe zyski

O współpracy z firmą Multimedia Polska opowiada Tomasz Boncol, zastępca dyrektora rozwoju sprzedaży.

Kto może zostać partnerem Multimedia Polska?
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli punktów handlowych z branży usługowej, komputerowej, serwisów GSM, RTV/AGD oraz agencji ubezpieczeń. Chętnie nawiążemy także współpracę z właścicielami sieci sprzedaży bezpośredniej, którzy posiadają własnych handlowców i są zainteresowani dołączeniem usług sieci Multimedia Polska do swojej oferty.

Tomasz Boncol z Mulitmedia Polska Fot. Tomasz Boncol, Multimedia Polska

Jednym z kluczowych benefitów współpracy z nami jest prowadzenie działalności pod znaną Polakom od ponad 20 lat marką. Kolejnym są wysokie prowizje za sprzedaż naszych usług.
Tomasz Boncol, zastępca dyrektora rozwoju sprzedaży Multimedia Polska S.A.

Co należy zrobić, aby przystąpić do współpracy?
Podstawowym wymogiem jest prowadzenie działalności gospodarczej – najlepiej w obszarze usług lub handlu. Dodatkowym atutem jest posiadanie lokalu handlowego.

Jaki jest koszt inwestycji?
Przystąpienie do programu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnym inwestycjami. Nasi partnerzy są też zwolnieni z opłat licencyjnych.

Jakie benefity przygotowali Państwo dla partnerów?
Jednym z kluczowych benefitów współpracy z nami jest prowadzenie działalności pod znaną Polakom od ponad 20 lat marką. Kolejnym są wysokie prowizje za sprzedaż naszych usług. Wśród zalet warto wymienić także szybkie nawiązywanie współpracy – bez zbędnych formalności. Wszyscy nasi partnerzy są pod opieką dedykowanego koordynatora, który zapewnia im pełne wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Uczestniczą w bezpłatnych szkoleniach i we wspólnych akcjach promocyjnych. W ramach współpracy zapewniamy także bezpłatne obrandowanie punktu handlowego oraz materiały marketingowe. Ponadto nasi partnerzy mogą liczyć na atrakcyjny system motywacyjny oraz program lojalnościowy.

W czym upatrujecie swoją wartość dla partnerów?
Jesteśmy czołowym ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych. Naszym wyróżnikiem jest doświadczenie – od ponad 20 lat dostarczamy do polskich domów telewizję cyfrową, szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, a także telefonię stacjonarną i komórkową. Konsekwentnie umacniana silna pozycja naszej grupy na rynku oraz rzetelne podejście do klienta pozwoliły nam zbudować zaufanie już blisko miliona klientów. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat łączna wartość inwestycji, które przeznaczyliśmy na akwizycje oraz modernizację i rozbudowę infrastruktury telekomunikacyjnej, wyniosła około 750 mln zł. Jesteśmy rzetelnym partnerem i sprzedawcą. Posiadamy Certyfikat Sprzedawcy Energii Towarzystwa Obrotu Energią oraz spełniamy wymagania Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej TOE.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0