Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą z DDD mają do wyboru dwa formaty salonów. Dla sklepów otwieranych w dużych miastach kwota inwestycji to około 100 tys. zł, w mniejszych - 60 tys. zł.
Poniedziałek
05.10.2015
Sieć DDD Dobre Dla Domu otworzyła dwa kolejne salony.
 

Pierwszy z nich został uruchomiony przez nowego franczyzobiorcę w Kole. Drugi z nowych sklepów powstał w Kwidzynie, w sąsiedztwie sklepów z branż pokrewnych.

DDD Dobre Dla Domu to specjalistyczna sieć oferująca podłogi, panele, drzwi oraz akcesoria do tych artykułów. Obecnie firma posiada 48 lokalizacji w całym kraju i planuje kolejne otwarcia już w najbliższych miesiącach.

Przedsiębiorcy zainteresowani  współpracą z DDD Dobre Dla Domu mają do wyboru dwa formaty salonów. Dla sklepów otwieranych w dużych miastach kwota inwestycji to około 100 tys. zł netto. Format dla mniejszych miast to wydatek ok. 60 tys. zł netto. Oba koncepty różnią się powierzchnią sklepu, wielkością i sposobem aranżacji ekspozycji oraz kwotą inwestycji. Ale klienci obu formatów mają dostęp do tej samej oferty.

Według przeprowadzonej przez centralę symulacji dla sklepu o powierzchni ok. 300 m2, największą część inwestycji pochłania zakup towaru (40-50 tys. zł). Opłata wstępna to wydatek 1 tys. zł. Koszt podstawowej adaptacji lokalu oszacowano na 5 tys. zł, wynajem lokalu – 6 tys. zł. Franczyzobiorca pokrywa również koszty zakupu wózka paletowego, sprzętu IT, telefonu z faksem, drukarek (komputerowej i fiskalnej) – w sumie blisko 10 tys. zł.


doradca we franczyzie

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Przepisy na zysk /31.08.2018

Prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na własny bar, pizzerię i lodziarnię. Zakładamy palarnię kawy, salon kosmetyczny, agencję ubezpieczeniową, sklep Żabki i blog modowy. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Dwa w jednym /28.07.2018

Tomasz Mazurek mimo wieloletniego doświadczenia w branży wyposażenia wnętrz nie zdecydował się na samodzielne otwarcie sklepu. Wybrał franczyzę. Dlaczego?

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Atrakcyjne biznesy /01.05.2018

Podpowiadamy, w który biznes warto zainwestować, gdy ma się 50 lub 100 tys. zł oszczędności. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić burgerownię, biuro podróży, produkcję drukarek 3D i sklep z odzieżą do porodu. Prezentujemy pomysły na własny bank za 40 tys. zł. Zdradzamy tajniki franczyzy.

Jak zarabiać na wynajmie? /30.03.2018

Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, który biznes sezonowy jest najbardziej zyskowny. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą. Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development, opowiada nam jak zbudował firmę gigant od zera.