W ofercie szkoły Lejdis Studio są zajęcia łączące fitness z tańcem: od burleski, fit dance, sexy dance, oriental dance, taniec na szpilkach, aż po oczko w głowie firmy — pole dance, czyli taniec na rurze. Obecnie w sieci działają dwie szkoły w Łodzi oraz trzy w Warszawie i po jednej w Stalowej Woli, Częstochowie, Zgierzu i Pabianicach.
Poniedziałek
16.11.2015
Franczyzodawca Lejdis Studio nie obawia się, że moda na naukę tańca przeminie, a w szkołach zabraknie klientów. W ofercie ma bowiem zajęcia łączące fitness z tańcem, które cieszą się dużą popularnością.
 

Pierwsza szkoła Lejdis Studio została otwarta w centrum Łodzi, na Placu Wolności, w 2012 roku. W ofercie szkoły znalazły się zajęcia łączące fitness z tańcem: od burleski, fit dance, sexy dance, oriental dance, taniec na szpilkach, aż po oczko w głowie firmy —  pole dance, czyli taniec na rurze. Obecnie działają dwa studia w Łodzi oraz trzy w Warszawie i po jednym w Stalowej Woli, Częstochowie, Zgierzu i Pabianicach, a Lejdis Studio jest siecią i sprzedaje swój przepis na sukces jako franczyzę.

Szkoły franczyzowe marki Lejdis Studio są otwierane zazwyczaj w centrach miast zamieszkałych przez co najmniej 10 tys. mieszkańców.

Dbamy o to, by dojazd do nich samochodem, rowerem i komunikacją miejską był dogodny. Zawracamy też uwagę na wygląd i otoczenie szkół – radzimy franczyzobiorcom, by powstawały one w nowych lub świeżo wyremontowanych budynkach. Franczyzobiorcy zwykle samodzielnie poszukują lokali, ale my oczywiście służymy radą również i na tym etapie – mówi Malwina Wadas, menedżer ds. sieci franczyzowej Lejdis Studio.

Lokal, w którym będzie mieścić się szkoła tańca powinien mieć około 130 m2, z czego sala do ćwiczeń musi mieć co najmniej 60 m2. Ważna jest również wysokość pomieszczeń – by wstawić rurki do pole dance muszą mieć one przynajmniej 3 metry wysokości.

Oczywiście niezbędne jest przyłączenie do mediów. Miejsce, w którym odbywają się zajęcia fitness oraz taneczne koniecznie musi być wyposażone w toaletę i prysznic. Każde studio musi mieć również wyznaczoną szatnię oraz recepcję.

Osoba, która chciałaby zostać franczyzobiorcą Lejdis Studio powinna posiadać minimum 35 tys. zł na otwarcie szkoły. 10 tys. zł trzeba zapłacić za licencję franczyzową, pozostałą kwotę pochłonie remont i adaptacja lokalu na potrzeby szkoły tańca. W trakcie współpracy franczyzobiorca będzie zobowiązany do uiszczania na rzecz franczyzodawcy opłaty miesięcznej w wysokości 1 tys. zł oraz raz w roku 3 tys. zł na fundusz marketingowy.

Konkurencja depcze po piętach

Moda na biznes związany z tańcem i fitnessem nastała kilka lat temu. Otworzyło się wówczas wiele szkół tańca. Co zrobić, by wygrać z konkurencją?

Trzeba się nieustannie rozwijać. Staramy się być zawsze krok przed najnowszymi trendami – mówi Malwina Wadas.

W myśl tej zasady oprócz zajęć pole dance szkoły Lejdis Studio proponują klientom m.in. ćwiczenia wykonywane z obciążeniem własnego ciała z użyciem specjalnych taśm, ćwiczenia na trampolinach, czy taniec na kołach cyrkowych aerial hoop, którego próżno szukać w innych studiach fitness.

I ta strategia się sprawdza. Sieć szybko się rozrasta i zyskuje na popularności – zapewnia Malwina Wadas.


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018