Obecnie DepilConcept liczy 25 gabinetów, które otwierane są w miejscowościach powyżej 80 tys. mieszkańców. Optymalny lokal powinien mieć od 30 do 50 m2.
Czwartek
31.12.2015
DepilConcept chce otworzyć w przyszłym roku 10 nowych gabinetów. W realizacji planu mogą pomóc multibiorcy i partnerzy innych sieci franczyzowych.
 

Sieć gabinetów depilacji DepilConcept chce powtórzyć tegoroczny plan otwarć. Na liście planowych lokalizacji znajdują się m.in.: Łódź, Szczecin, Olsztyn, Częstochowa oraz Poznań. W przyszłym roku właściciele licencji master na Polskę mają szansę przegonić pod względem liczby placówek Portugalię, skąd wywodzi się marka, a gdzie działa obecnie 35 salonów.

Usługi trwałej depilacji są w Portugalii bardziej powszechne i znane już od wielu lat. Nowe gabinety pojawiają się tam znacznie rzadziej niż w Polsce, gdzie fotodepilacja dopiero zdobywa swoją popularność. Potencjał tego rynku dostrzegają także franczyzobiorcy innych sieci franczyzowych, z którymi nawiązujemy współpracę – mówi Mariusz Włoczkowski, dyrektor rozwoju franczyzy DepilConcept.

Swój gabinet DepilConcept otworzyła w Radomiu franczyzobiorczyni innej sieci specjalizującej się w odchudzaniu. Franczyzodawca przyznaje, że podobnych zgłoszeń jest coraz więcej.

W naszej sieci blisko połowa partnerów prowadzi więcej niż jeden gabinet. Często łączą tę działalność z innymi biznesami. Mamy wśród franczyzobiorców lekarzy i osoby prowadzące firmy rodzinne, a także partnerów innych sieci, którzy szukają nowych źródeł zarobkowania. To wymaga wysokich umiejętności menedżerskich, które są jednym z podstawowych kryteriów dla kandydatów na franczyzobiorców DepilConcept – dodaje Mariusz Włoczkowski.

Obecnie w sieci działa 25 gabinetów, które otwierane są w miejscowościach powyżej  80 tys. mieszkańców. Optymalny lokal powinien mieć od 30 do 50 m2. Franczyzodawca oferuje pomoc w doborze lokalizacji i gwarantuje pakiet szkoleń dla partnerów i pracowników oraz bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu, m.in. w zakresie reklamy czy aspektów księgowo-administracyjnych.


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018
Wyspy manicurowe

A z jakich akcesoriów do manicure'u korzystacie? Ja bardzoe często robię zamówienie na NailsCompany.eu. Ostatnio kupiłam tam efekt holo na paznokcie

16 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018